اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه دوازدهم ژوئن

اینتر دات آی آر _ مروری بر هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز چهارشنبه بیست و دومین روز از خرداد ماه:

  1. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر در حال حاضر والنتینو لاتسارو (فیورنتینا) و وازکز(رئال) و همچنین فلورنتزی (رم) را به لاتزاری وینگ بک اسپال برای تقویت سمت راست خود ترجیح میدهد.
  2. به گزارش کالچو مرکاتو کارنوالی مدیر ساسولو امروز با آسیلیو در شهر میلان دیدار داشته و طرفین در مورد دائمی کردن قرارداد پولیتانو صحبت کرده اند و ساسولو نیز اطلاعاتی در مورد جذب قرضی پینامونتی گرفته است. منابع مختلفی گزارش داده اند دائمی شدن قرارداد قرضی پولیتانو قطعی است.
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو نیکولو بارلا اینتر را انتخاب کرده و زیر قولش نخواهد زد. باستونی و ادر میتوانند به منظور کاهش خواسته ی 50 میلیون یورویی کالیاری مفید باشند. پاریس یونایتد ساعاتی قبل گزارش داد پی اس جی پس از آمدن لئوناردو (مدیر ورزشی جدید) برای این هافبک جوان و ملی پوش اقدام میکند.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز و گاتزتا دلا اسپورت، نیوکاسل تلاش لحظه آخری برای قاپیدن لوسین آگومه از دست اینتر با پیشنهادی 8 میلیون یورویی به سوشو داشت اما این هافبک جوان فقط میخواست برای اینتر بازی کند و به خواسته ی خود رسید.
  5. به گزارش کوریره دلا سرا اینتر به سه بازیکن از رئال به نامهای کواچیچ، وازکز و آسنسیو علاقه دارد اما تا قبل از 30 ژوئن نمیتواند خرید مهمی انجام دهد (چون باید برای آخرین بار تا این تاریخ با کسب سود حدود 40 میلیون یورویی حسابهایش را به تعادل برساند).
  6. به نقل از فابریتزیو بیاسین گابریله اوریالی در آستانه بازگشت به اینتر است.
  7. به گزارش وبسایت فوتبال 365 و به نقل از توتومرکاتو وب لستر سیتی ممکن است برای جذب ایوان پریشیچ اقدام کند. اینتر برای او 30 تا 35 میلیون یورو میخواهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد