اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

بروز رسانی وضعیت لوکاکو؛ مهاجم بلژیکی خواهان انتقال به اینتر

اینتر دات آی آر _ لوکاکو میخواهد به ایتالیا بیاید تا با لباس آبی و مشکی بازی کند.

روملو لوکاکو ساعاتی قبل در مصاحبه ای آنتونیو کونته را بهترین مربی حال حاضر جهان دانست. به گزارش شبکه ی تلویزیونی اسپورت ایتالیا این مهاجم بلژیکی میخواهد منچستر یونایتد را به دلیل عدم حضور در لیگ قهرمانان ترک کند و تصمیمش را گرفته است؛ او اینتر را میخواهد. باید به یاد داشته باشیم که منچستر یونایتد برای مهاجم تنومند خود 70_80 میلیون یورو خواستار است. آلفردو پدولا کارشناس مسائل نقل و انتقالاتی این شبکه ی تلویزیونی نیز میگوید لوکاکو خودش را به اینتر قول داده و با نراتزوری ها به توافق شخصی رسیده است.ماروتا و آسیلیو در تلاش هستند لوکاکو را برای کونته بخدمت بگیرند هرچند آنها هنوز با منچستر مذاکره ای نداشته اند.

اما اف سی اینتر نیوز نیز گزارشی در مورد مهاجم سابق اورتون و چلسی در وبسایت خود منتشر کرده است. در این گزارش آمده آنتونیو کونته به شدت لوکاکو را میخواهد و بارها از ایده آل بودن در اختیار داشتن این بازیکن با ماروتا صحبت داشته است. مصاحبه ی امروز لوکاکو نشان میدهد او تمایل دارد به ایتالیا بیاید جایی که برادرش جردن نیز در این کشور بازی میکند (لاتزیو). منچستر یونایتد 70 میلیون یورو برای لوکاکو میخواهد و حاضر به تخفیف نیست. اینتر آماده است به او در قراردادی 5 ساله دستمزد 7.5 میلیون یورویی در سال بعلاوه پاداش ها پیشنهاد کند.
سرنوشت لوکاکو، ایکاردی و دیبالا به هم مرتبط است. فروش مائوریتو جا برای آمدن لوکاکو را باز میکند. مشکل اینجاست که اینتر برای خرید او نیاز به فروش ایکاردی با قیمتی خوب دارد و فعلا خبری از چنین پیشنهادی نیست. یوونتوس جدی ترین مشتری ایکاردی برای جذب او فقط حاضر به انجام معاوضه است (نمیخواهد پول نقد زیادی بدهد) و خوشایند ترین راه حل گنجاندن نام دیبالا در معامله است. با این حال با وجود اینکه کونته لوکاکو را به دیبالا ترجیح میدهد اما تنها راه حل رفتن ایکاردی از اینتر، معاوضه ی او با ستاره آرژانتینی یوونتوس خواهد بود (طبق آخرین اخبار ایکاردی فقط حاضر میشود اینتر را به مقصد یووه ترک کند و اینتر نیز فقط حاضر است او را در صورتی به یووه واگذار کند که نام دیبالا در معامله قرار بگیرد).

    

هیچ نظری وجود ندارد