اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

“سنسی در شب تاریک اینتر، درخشان ظاهر شد”

18 سپتامبر 2019

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-اسلاویا پراگ

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز جمعه چهاردهم ژوئن

اینتر دات آی آر _ مروری بر هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه بیست و چهارم خرداد:

  1. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت اگر آندره آ پینامونتی به فروش برود با بند بازخرید خواهد بود. با این حال احتمال انتقال قرضی به تیمی دیگر بیشتر است تا فروش.
  2. به گزارش لا استامپا آنتونیو کونته موافق خرید آنته ربیچ مهاجم فرانکفورت است به ویژه اگر پریشیچ اینتر را ترک کند. قیمت او ؟ 40 میلیون یورو.
  3. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت دیروز بلترامی ایجنت ناینگولان و مدیران اینتر دیدار کردند و به او گفته شد نینجا دیگر غیر قابل فروش نیست و بنابراین اگر پیشنهاد مهمی از راه برسد اینتر آن را بررسی خواهد کرد.
  4. به گزارش کوریره دلا اسپورت به یک شرط کواچیچ میتواند به اینتر بیاید و آن فروش راجا ناینگولان است. اینتر برای او 30 میلیون یورو میخواهد و پیشنهاد قرضی با حق خرید اجباری را نیز می پذیرد.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت استاندارد لیژ برای جذب فن هیوسدن 20 میلیون یورو پیشنهاد کرده است و ژیان امرز را نیز به صورت قرضی میخواهد. پاسخ مثبت اینتر به این پیشنهاد بزودی از راه خواهد رسید.
  6. به گزارش اف سی اینتر نیوز توافق اینتر با والنتینو لاتسارو روی دستمزد ماکسیمم 1.5 میلیون یورویی در فصل است. فابریتزیو رومانو نیز گزارش میدهد آرسنال و پی اس جی به این بازیکن اتریشی علاقه دارند و اینتر میخواهد با حدود 20 میلیون یورو معامله را در چند روز آینده نهایی کند(پیشنهاد اول 17 میلیون بعلاوه 2 میلیون پاداش).
  7. کوریره دلا اسپورت نیز از توافق اینتر با لوکاکو در جلسه ای که آسیلیو با ایجنتش داشته خبر میدهد. لوکاکو حاضر شده دستمزدش را کم کند و حتی اگر در منچستریونایتد بماند به دلیل عدم رسیدن به لیگ قهرمانان 25 درصد از حقوقش کم خواهد شد. منچستر 70 میلیون یورو میخواهد و تنها بازیکنی از اینتر که حاضر است در معامله قبول کند نیز اشکرینیار است. اینتر نمیخواهد مدافع خود را به معامله وارد کند. اینتر با فروش ایکاردی است که میتواند خواسته ی شیاطین سرخ را برآورده کند.
    

هیچ نظری وجود ندارد