اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی سه شنبه نهم جولای

اینتر دات آی آر _ مروری بر پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی روز سه شنبه هجدهم تیر ماه:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو از آنجا که راجا ناینگولان فهمیده آنتونیو کونته در کار خود با کسی شوخی ندارد و اگر پیشنهادات خود را رد کند و در اینتر بماند کل فصل را باید بیرون از ترکیب بماند، در نتیجه شروع به ارزیابی پیشنهادات خود از دو تیم دالیان و شانگهای شنهوا کرده است. او از آنها زمان گرفته اما زیاد فرصت ندارد چراکه پنجره نقل و انتقالات چین انتهای جولای بسته میشود (سه هفته دیگر).
  2. به گزارش توتو اسپورت انتقال یان کارامو به پارما با 12 میلیون یورو قطعی است و این فروش سود خوبی برای اینتر در دوره ی مالی 2019-2020 خواهد داشت. همچنین در صورت فروش کارامو توسط پارما در آینده درصد قابل توجهی از رقم فروش به اینتر میرسد.
  3. به گزارش اف سی اینتر 1908، امروز صبح واسطه های انتقال ژائو ماریو به موناکو در دفتر اینتر حاضر شدند و مذاکرات حدود یک ساعت طول کشیده است. اینتر 25 میلیون یورو برای هافبک پرتغالی خود می خواهد.
  4. به گزارش آنسا، انتقال نیکولو بارلا به اینتر تقریبا قطعی شده (ارزش معامله 45 میلیون یورو) و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است.
  5. به گزارش کوریره دلا سرا، ادین ژکو از عدم انتقالش به اینتر ناراضی و ناامید است. او اخیرا با پتراکی مدیر ورزشی رم صحبت داشته و بر خواسته اش برای انتقال به جمع نراتزوری ها تاکید مجدد داشته است. پیشنهاد اینتر 12 میلیون یورو است در حالی که خواسته رم 20 میلیون یورو باقی می ماند. بزودی جلسه ای وجود خواهد داشت تا طرفین برای رسیدن به توافق تلاش کنند.
    

هیچ نظری وجود ندارد