اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی از اینتر به گزارش پدولا و دی مارتزیو

اینتر دات آی آر _ مروری بر اخبار نقل و انتقالاتی سه شنبه شب از اینتر به نقل از دو خبرنگار سرشناس ایتالیایی:

در ابتدا مروری بر اخبار جانلوکا دی مارتزیو:

 1. انتقال نیکولو بارلا به اینتر تا یکی دو روز آینده به صورت قرضی و با حق خرید اجباری جمعا به ارزش 45 میلیون یورو به علاوه پاداش ها نهایی خواهد شد. فقط جزئیات اندکی مانده تا بین دو باشگاه حل شود.
 2. مدیران اینتر بزودی راهی انگلستان می شوند تا مذاکرات رو در رویی با مدیران منچستر یونایتد در مورد روملو لوکاکو داشته باشند. احتمال اینکه این سفر فردا چهارشنبه انجام شود وجود دارد.
 3. ناپولی نسبت به جذب مائورو ایکاردی به شدت بد بین شده است زیرا او حاضر نشد پیشنهادشان را بررسی کند. پارتنوپی ها اکنون روی جذب رودریگو مهاجم والنسیا متمرکز شده اند.
 4. ایکاردی در صورت جدایی فقط حاضر می شود به یوونتوس برود. یووه نیز بزودی میتواند برای جذب این مهاجم آرژانتینی اقدام کند حتی بدون فروش ماریو مانژوکیچ و گونزالو هیگواین.
 5. برشا برای تقویت خط هافبک خود به جذب ریگوبرتو ریواس از اینتر فکر می کند. این بازیکن جوان فصل قبل به صورت قرضی در ترنانا حضور داشت.

اما اخبار آلفردو پدولا :

 1. انتقال نیکولو بارلا به اینتر به صورت قرضی با مبلغ 10 میلیون یورو و با حق خرید اجباری 30 میلیون یورویی انجام می گیرد. پاداش هایی نیز علاوه بر این ارقام در معامله وجود دارد تا ارزش معامله حدود 45 میلیون یورو باشد. بارلا به همراه اینتر به چین سفر خواهد کرد.
 2. آنتونیو کونته درخواست جذب ادین ژکو را قبل از آغاز تور آسیایی اینتر دارد بنابراین ماروتا تلاش میکند قفل این مذاکرات را تا هفته آینده باز کند زیرا جذب لوکاکو دیگر بازیکن درخواست شده توسط کونته سخت تر است.
 3. انتقال امرسون پالمیری به اینتر ممکن نیست حتی اگر پریشیچ جدا شود. دلیلش این است که از آنجا که چلسی در نقل و انتقالات محروم است به دنبال فروش بازیکنانش نیست. با این حال علاقه کونته به آرتورو ویدال وجود دارد و نباید فرضیه انتقال او به اینتر را رد کرد.
 4. در حال حاضر پیشنهاد جدی و واقعی برای راجا ناینگولان از چین وجود ندارد.
  

هیچ نظری وجود ندارد