اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بُت و الگوی من ژاوی است؛ باید پیشرفت کنم”

اینتر دات آی آر _ هافبک تازه وارد نراتزوری ها میگوید امیدوار است در فصل جدید لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا تیمی که از کودکی طرفدار آنها بوده قرار بگیرد.

در نسخه روز چهارشنبه گاتزتا دلا اسپورت مصاحبه مفصل با استفانو سنسی منتشر شده است. برخی از صحبتهای او را میخوانیم:

کونته رویکرد خاصی با ما بازیکنان دارد. یک شنبه شب به محض اینکه به کمپ لوگانو سوئیس رسیدیم او بازیکنان را جمع کرد و گفت: “من نیازی ندارم چیزهای زیادی به شما بگویم اما می دانم مفاهیم اساسی برای من رفتار و احترام است.” کونته درست می گوید زیرا بی فایده است تا قوانین زیادی در تیم وضع کرد زیرا در انتها اگر شما همیشه مودبانه و با احترام رفتار کنید غیرممکن است به اشتباه بیفتید. چه شد به اینتر آمدم در حالی که به میلان نزدیک بودم؟ برای من نیز غافلگیر کننده بود. یک روز ایجنتم با من تماس گرفت و از این امکان با من صحبت کرد و من حتی به او زمان ندادم تا صحبتهایش را تمام کند. شادی وجودم را فرا گرفت و بهترین انتخاب را انجام دادم. حضور در اینتر تیمی که هافبک های مهمی داشته؟ کامبیاسو پدیده محسوب می شد و بازیکنی باور نکردنی بود. او می توانست تیم را بدون لمس کردن توپ به حرکت بیندازد که این همیشه برای من سوال بود. اما بت و الگوی من همیشه ژاوی بوده است. من او را از نزدیک ندیده ام اما با دیدن بازی هایش بزرگ شدم. در کودکی طرفدار بارسلونا بودم و امیدوارم در فصل جدید با آنها در لیگ قهرمانان بازی کنیم. بازی در کنار بروزوویچ که مثل من یک رجیستا است؟ قبل از اینکه به اینجا بیایم او را بازیکنی عالی در نظر می گرفتم و اکنون پس از چند جلسه تمرین در کنار او به من ثابت شد او عالی است.

سنسی در بخش دیگری از صحبتهای خود نیز گفت:

من فکر میکنم اینتر هر چیز مورد نیاز برای کسب جام در فصل پیش رو را دارد. استیون ژانگ نیز این را گفته است. او اینجا در کمپ حضور داشت. هنگامی که قراردادم با اینتر را امضا کردم شخصا با او صحبت داشتم و تحت تاثیر ایده هایش قرار گرفتم. ژانگ به من گفت باید در کنار هم اینتر را به جایی بازگردانیم که لایق آن است. چرا اینتر درفصل گذشته موفق به کسب جام نشد ؟ من نمی توانم بگویم که این عدم قهرمانی بخاطر فقدان بازیکن بوده است و فکر میکنم عدم موفقیت بخاطر نداشتن ذهنیت برنده بوده است. در این فصل داشتن کونته در تیم می تواند نقطه عطفی در زمینه داشتن ذهنیت برنده باشد. کونته گفته باید بازیکنانش را پیشرفت دهد؟ بله من نیز باید در هرچیزی پیشرفت کنم. من کوتاه هستم اما هنوز باید روی زمانبندی روی هوا پیشرفت کنم. بارلا؟ به شدت دوست دارم او به اینتر بیاید. بهترین هافبک فعلی جهان؟ پیانیچ و وراتی.
    

هیچ نظری وجود ندارد