اخبار برگزیده

13 نوامبر 2019

سه خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از گاتزتا دلا اسپورت

13 نوامبر 2019

معاوضه پولیتانو با فلورنزی؟

13 نوامبر 2019

“می دانم خواسته زیادی دارم اما این روش برای تاریخ سازی لازم است”

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه دهم جولای

اینتر دات آی آر _ مروری بر هفت خبر کوتاه نقل و انتقالاتی چهارشنبه نوزدهم تیر ماه:

  1. به گزارش اسکای ایتالیا، مدیران اینتر امروز در کمپ تیم، در لوگانو سوئیس حضور یافتند و احتمالا هدف این بوده با کونته در مورد نقل و انتقالات صحبت شود. بزودی حداقل یکی از مدیران اینتر راهی شهر منچستر خواهد شد تا با مدیران یونایتد در مورد لوکاکو صحبت کنند.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت اینتر ترجیح میدهد ایکاردی را به ناپولی بفروشد تا یووه زیرا پارتنوپی پول بیشتری حاضر است پرداخت کند(60 میلیون یورو). یووه حاضر نیست بیشتر از 50 میلیون یورو روی میز بگذارد.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، انتقال قرضی و با حق خرید گاویولی هافبک پریماورا اینتر به اسپتزیا قطعی است. اگر این باشگاه از حق خریدش استفاده کند اینتر حق بازخرید را خواهد داشت.
  4. اینتر رسما اعلام کرد دی گرو گوریو، گلر جوان خود را به صورت قرضی با حق خرید به پوردنونه واگذار کرده است. اگر این باشگاه از بند حق خریدش استفاده کند اینتر بند بازخرید او را خواهد داشت.
  5. به گزارش توتو اسپورت اینتر حاضر است ناینگولان را با مبلغ 9 میلیون یورو به تیمی دیگر قرض بدهد. تاکنون شانگهای و دالیان (سرمربی این تیم رافا بنیتز است) دو تیم چینی پرس و جوهایی در مورد او داشته اند. حضور الشراوی در شانگهای میتواند باعث شود ناینگولان راحت تر برای رفتن به این تیم متقاعد شود.
  6. به گزارش توتو اسپورت و اف سی اینتر نیوز، انتقال کارامو به پارما با 12 میلیون یورو نهایی خواهد شد که 50 درصد فروش آینده به اینتر می رسد.
  7. جیوانی مارتوشلو دستیار اسپالتی در فصل قبل رسما بعنوان دستیار مائوریتزیو ساری کارش را شروع کرد. او اخیرا با اینتر قراردادش را فسخ کرد و این یعنی اینتر دیگر نباید تا دو سال بعد که قرار داد داشت به او حقوق بدهد.
    

هیچ نظری وجود ندارد