اخبار برگزیده

25 آگوست 2019

احتمال نهایی شدن انتقال سانچز به اینتر در روز دوشنبه؛ دالبرت…

24 آگوست 2019

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

24 آگوست 2019

دی مارتزیو: با رضایت دالبرت معاوضه او و بیراگی در آستانه انجام شدن

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

جزئیات پیشنهاد رم به اینتر برای ایکاردی

 

اینتر دات آی آر _ ایکاردی نمی خواهد به تیمی برود که در لیگ قهرمانان نیست و بنابراین جالوروسی ها باید به تلاش برای متقاعد کردن او ادامه دهند.

 

یوونتوس، رم و ناپولی به دنبال فوروارد جدیدی هستند اما نتوانسته اند بازیکنی مناسب را پیدا کنند. در حال حاضر در دسترس ترین گزینه برای هر سه، مائورو ایکاردی است که به نظر می رسد فقط با رفتن به یووه مشکلی ندارد. در روزهای اخیر این رم بوده که بیشترین فشار را برای جذب او وارد کرده است اما مهاجم آرژانتینی هنوز قصد ندارد راهی پایتخت ایتالیا شود زیرا می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و این یعنی تا اینجا شانس رم از ناپولی و یووه کمتر است. به همین دلیل است که با وجود فشار های رم و پیشنهاد جدید آنها، مذاکرات با اینتر پیشرفتی جالب توجهی نداشته است. این پیشنهاد برای ایکاردی 30 میلیون یورو بعلاوه ادین ژکو بوده در حالی که اینتر می خواهد این پیشنهاد به 45 تا 50 میلیون یورو به علاوه ژکو برسد. این گزارش را کوریره دلا اسپورت منتشر کرده است.

اسکای نیز گزارش داده مذاکرات بین دو باشگاه ادامه دارد اما این منبع مدعیست پیشنهاد رم 40 میلیون یورو به علاوه ژکو است. تلاش رم باید ادامه پیدا کند زیرا ایکاردی لیگ قهرمانان را می خواهد و اینتر نیز رقم بیشتری.

    

هیچ نظری وجود ندارد