اخبار برگزیده

25 آگوست 2019

احتمال نهایی شدن انتقال سانچز به اینتر در روز دوشنبه؛ دالبرت…

24 آگوست 2019

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

24 آگوست 2019

دی مارتزیو: با رضایت دالبرت معاوضه او و بیراگی در آستانه انجام شدن

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

برنامه اینتر برای تقویت خط میانی چگونه خواهد بود؟

اینتر دات آی آر _ برای تقویت خط میانی اول باید دید ایکاردی با دیبالا معاوضه می شود یا اینکه کاپیتان سابق به صورت نقدی به فروش می رسد.

به گزارش کوریره دلا سرا، جوزپه ماروتا در فاصله 20 روز تا پایان نقل و انتقالات می خواهد با دو خرید که اولی یک مهاجم و دومی یک هافبک است، سطح کیفی تیم آنتونیو کونته را بالا تر ببرد.

برای تقویت خط حمله هدف، ادین ژکو است که به منظور جذب او آ.اس رم اول باید یک جانشین برایش پیدا کند. رم به شدت به جذب مائورو ایکاردی با وارد کردن ژکو به معامله علاقه دارد که باید دید در نهایت آیا این ایده عملی می شود یا نه. ماروتا مشکلی با اینکه ایکاردی را به چه تیمی واگذار کند ندارد و این مهاجم می تواند با قیمتی مناسب به هر تیمی برود. اینتر امیدوار است معاوضه ایکاردی و پائولو دیبالا شکل بگیرد اما یووه پس از شکست از اینتر در راه جذب لوکاکو، این ایده را نمی خواهد. برای تقویت خط میانی نیز، پولی که از فروش ایکاردی به دست می آید به اینتر اجازه خواهد داد برای جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ ملقب به اس ام اس اقدام کند.

اف سی اینتر نیوز هم گزارش داده جذب یکی از بین آرتورو ویدال و میلینکوویچ ساویچ هدف اینتر برای خط میانی است. اگر معاوضه ایکاردی و دیبالا در روزهای آینده شکل جدی به خود بگیرد آنگاه اینتر، جذب هافبک شیلیایی بارسلونا به صورت قرضی (احتمالا با حق خرید) را هدف قرار خواهد داد چرا که هافبک سابق بایرن مونیخ و یووه گزینه ارزان تری نسبت به هافبک صرب لاتزیو خواهد بود. ترافیک خط میانی در بارسلونا و حقوق بالای ویدال باعث می شود آبی و اناری ها برای مذاکره در دسترس باشند.

اما اگر ایکاردی بدون معاوضه با دیبالا به فروش برسد اینتر برای ساویچ اقدام خواهد کرد. نراتزوری ها برای مهاجم 26 ساله خود حداقل 60 میلیون یورو می خواهند و فروش او با چنین رقمی اجازه خواهد داد بودجه آنها برای جذب اس ام اس زیاد شود (ایکاردی در بودجه اینتر 2.5 میلیون یورو ارزش دارد و به عنوان مثال فروش او با رقم 62.5 میلیون یورو 60 میلیون یورو سود و در نتیجه 60 میلیون یورو بودجه بیشتر، به همراه خواهد داشت). خواسته لاتزیو برای ساویچ حداقل 75-80 میلیون یورو است و آنها به وارد شدن بازیکنی از اینتر مثل ماریو به معامله علاقه ای ندارند.

    

هیچ نظری وجود ندارد