اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

آمادگی اینتر برای ارائه پیشنهاد به لاتزیو برای اس ام اس

اینتر دات آی آر _ از شهر رم خبر می رسد اینتر حاضر است گالیاردینی، پولیتانو و پول نقد به لاتزیو پیشنهاد کند تا ساویچ را جذب کند.

لارپوبلیکا روزنامه چاپ شهر رم گزارش داده اینتر همچنان برای جذب سرگی میلینکوویچ ساویچ ملقب به اس ام اس تا روزهای پایانی نقل و انتقالات امیدوار است و آماده است بسته پیشنهادی برای او به لاتزیو ارائه کند. در این بسته علاوه بر پول نقد به میزانی قابل توجه، نام روبرتو گالیاردینی و متئو پولیتانو نیز باید قرار داشته باشد. با این حال به نظر می رسد لاتزیو از خود مقاومت نشان خواهد داد.

اف سی اینتر نیوز نیز گزارش داده دیدن ساویچ در لباس اینتر تا دوم سپتامبر (یازده شهریور زمان اتمام نقل و انتقالات) پیچیده است اما غیر ممکن نخواهد بود. این وبسایت با حذف نام پولیتانو، ژائو ماریو و گالیاردینی را بازیکنان احتمالی پیشنهادی در معامله در نظر گرفته هرچند لاتزیو به سباستیانو اسپوزیتو مهاجم 17 ساله افعی ها علاقمند است؛ بازیکنی جوان که اینتر قصد از دست دادنش را ندارد. بنابراین ماروتا باید روی فرمول پیشنهادی بررسی های لازم را انجام دهد. اگر از فروش ایکاردی و ماریو، افعی ها حداقل 70 میلیون یورو دشت کنند بخش مهمی از آن می تواند برای اس ام اس هزینه شود. در غیر این صورت گزینه در دسترس برای پیشنهاد، انتقال قرضی (حداقل 20 میلیون یورویی) با حق خرید اجباری خواهد بود.

    

هیچ نظری وجود ندارد