اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

17 سپتامبر 2019

صحبت های دی آمبروزیو، بارلا و سنسی پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

17 سپتامبر 2019

“نمایش ما برابر اسلاویا، فوتبالی که آن را تمرین می کنیم نبود”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه روز سه شنبه سوم سپتامبر

اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه روز سه شنبه دوازدهم شهریور ماه:

  1. در روزهای اخیر بحث توهین های نژاد پرستانه هواداران کالیاری به روملو لوکاکو داغ بوده است. کوروا نورد گروه افراطی طرفداران اینتر، در بیانیه ای به این مهاجم بلژیکی اعلام کردند این رفتار هواداران ایتالیایی نژاد پرستانه نیست بلکه روشی است برای برهم زدن تمرکز بازیکنان رقیب!
  2. قرارداد کریستین اریکسن در انتهای فصل به اتمام می رسد و بنابراین او از ژانویه می تواند تیم خود را انتخاب کند تا در تابستان 2020 به صورت آزاد راهی آن تیم شود. به گزارش دیلی میرور منبع انگلیسی، احتمال اقدام اینتر برای جذب کریستین اریکسن در ژانویه با مذاکره با تاتنهام وجود دارد تا او در نقل و انتقالات زمستانی به جوزپه مئاتزا بیاید (روشی برای پیش دستی کردن از رقبا که او را در تابستان به صورت آزاد می خواهند).
  3. به گزارش توتو اسپورت، ماروتا می خواهد کریستین اریکسن را به  صورت آزاد در تابستان سال آینده بخدمت بگیرد. ماروتا که قبلا بازیکنانی مثل پیرلو، پوگبا و دنی آلوز را به صورت آزاد برای یووه جذب کرده بود، هافبک دانمارکی را بعنوان بازیکنی که می تواند کیفیت اینتر را بالا ببرد شناسایی کرده و به دنبال جذب آزاد اوست اما کار سختی دارد چراکه تاتنهام به دنبال تمدید با این بازیکن 27 ساله با دستمزد 12 میلیون یورویی در فصل است.
  4. آندره آ پیرلو در مصاحبه با توتو مرکاتو وب، اعلام کرد به منظور رقابت با یووه برای اسکودتو، اینتر بهترین تیم مجهز شده است.
  5. الکسیس سانچز پس از ورود به اردوی تیم ملی شیلی با خبرنگاران صحبت کرد:
    “از حضور در اینتر خوشحالم و این باشگاه یک گام رو به جلوی بزرگ در دوران حرفه ای من خواهد بود. گروه بندی لیگ قهرمانان و دیدار با بارسلونا تیم سابقم؟ من اکنون بازیکن اینتر هستم و می خواهم با رتبه اول مرحله گروهی را به اتمام برسانیم. ما در برابر هر تیمی مبارزه خواهیم کرد.”
    

هیچ نظری وجود ندارد