اخبار برگزیده

18 سپتامبر 2019

صحبت های لوکاکو و اشکرینیار پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

17 سپتامبر 2019

صحبت های دی آمبروزیو، بارلا و سنسی پس از دیدار برابر اسلاویا پراگ

17 سپتامبر 2019

“نمایش ما برابر اسلاویا، فوتبالی که آن را تمرین می کنیم نبود”

برترین گلزنان لیگ

پیاتک

جنوا

9 گل

ایموبیله

لاتزیو

8 گل

رونالدو

یوونتوس

8 گل

ایکاردی

اینتر

7 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

اینسینیه

ناپولی

7 گل

دفرل

سمپدوریا

6 گل

پاوولتی

کالیاری

6 گل

کاپوتو

امپولی

6 گل

هیگوایین

میلان

5 گل

گومز

آتالانتا

3 گل

بواتنگ

ساسولو

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

گاتزتا: یووه، ناپولی و اینتر سه مدعی اصلی کسب اسکودتو اما…

اینتر دات آی آر _ اینتر نسبت به یووه و ناپولی خط میانی ضعیف تری دارد و همین مساله ممکن است جلوی آنها برای قهرمانی را بگیرد.

به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، یوونتوس، ناپولی و اینتر مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا در فصل 2019-2020 هستند. یووه بخت اول است چراکه هشت قهرمانی متوالی آورده و تیم خود را تقویت کرده و در 60 دقیقه از بازی مقابل ناپولی نشان داد چه تیم قدرتمندی است. ناپولی بخت دوم است که بخوبی خود را تقویت کرده اما همچنان از نظر شخصیت با یووه فاصله دارد و این را در بازی مقابل بیانکونری نشان داد. آنها تقویت شده اند و زدن سه گل در تورین یک نشانه است. شاید مهمترین چالش آنها این است که نگذراند یووه زودتر از موعد قهرمانی را تکرار کند.

اینتر نیز بهترین نقل و انتقالات تابستانی رادر بین تیمهای ایتالیایی داشت ولی با این حال باوجود درخشش سنسی کیفیت خط میانی آنها از یووه وناپولی پایین تر است. یک هافبک فیزیکی و گلزن مثل سرگی میلینکوویچ ساویچ می توانست توانایی رقابت اینتر را به طور قابل توجهی افزایش دهد. اما در کل با اضافه شدن کونته که باعث شده بازیکنانی مثل کاندروا شکوفا شوند محیطی تهییج شده و با انگیزه و همچنین خوشبیانه در آنجا وجود دارد.با دیده شدن نشانه های مسئولیت پذیری در لوکاکو، اینتر میتواند تفاوت ایجاد کند.

    

هیچ نظری وجود ندارد