اخبار برگزیده

11 دسامبر 2019

صحبت های هندانوویچ، دی فرای و اشکرینیار پس از حذف از یو سی ال

10 دسامبر 2019

صحبت های کونته پس از دیدار برابر بارسلونا

10 دسامبر 2019

اینتر 1-2 بارسا؛ خداحافظ چمپیونز لیگ…

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“برای بردن بارسلونا نباید شانسهای گلزنی برابر آنها را از دست داد”

اینتر دات آی آر _ سانچز می گوید میخواهد با اینتر جامی را فتح کند.

اینتر چهارشنبه شب در هفته دوم لیگ قهرمانان به مصاف بارسلونا در نیوکمپ خواهد رفت. به این بهانه، وبسایت یوفا مصاحبه ای را با الکسیس سانچز، بازیکنی که بین سال های 2011 تا 2014 در این تیم اسپانیایی سابقه کار دارد انجام داده است:

هنگامی به بارسلونا پیوستم که در آن زمان گفته می شد بهترین بارسلونای تاریخ است. گواردیولا، اینیستا، مسی و ژاوی و … در این تیم بودند. همچنین پویول نیز در آن زمان عضو بارسا بود که او برای من یک کاپیتان فوق العاده بود و بهترین کاپیتانی که تاکنون در حرفه خود داشته ام برایم محسوب می شود. تجربه ای خوب در این تیم داشتم. در آنجا یاد می گیرید که با مالکیت توپ، فوتبال متفاوتی را بازی کنید. در بارسلونا در جهت بهبود خودم چیزهای زیادی را یاد گرفتم. در کنار بازیکنانی بازی می کردم که جام جهانی را فتح کرده بودند و آنها همیشه از لحاظ جسمانی و هماهنگی و ارتباط در زمین در حال پیشرفت بودند.

سانچز در مورد رویارویی با تیم سابقش نیز گفت:

در نیوکمپ آنها واقعا قدرتمند هستند و برای بازی در آنجا اعتماد بنفس دارند. اگر یک یا دو شانس گلزنی در برابر آنها به دست می آورید نباید آنها را هدر دهید. من با منچستر یونایتد در نیوکمپ سابقه بازی دارم (فصل قبل که دخیا در برابر مسی اشتباه کرد) و در آن بازی سه یا چهار شانس واضح گلزنی را از دست دادیم. سپس بارسلونا یک یا دو شانس به دست آورد و با گل کردن آنها، در نهایت 3-0 ما را بردند. برای بردن بارسلونا نباید شانسهای گلزنی در برابر این تیم را از دست داد.

و در انتها مهاجم شیلیایی خاطر نشان کرد:

هر بازیکنی دوست دارد یک لیگ قهرمانان را به دست آورد. شما برای فتح آن بازی میکنید و نه فقط برای رقابت. من نیز برای پیروزی و موفقیت بازی میکنم. این چیز زیبایی برای هر بازیکن و برای اینتر است تا دوباره برای لیگ قهرمانان امیدوار و هیجان زده باشند. اینتر در حال ساخت تیمی خوب و چیزی زیبا برای آینده است. آنها چندین سال است که جامی نبرده اند و من تصمیم گرفتم به فوتبال ایتالیا بازگردم تا جامی را با اینتر فتح کنم.
    

هیچ نظری وجود ندارد