اخبار برگزیده

9 دسامبر 2019

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی اینتر از کوریره دلا اسپورت

9 دسامبر 2019

” در برابر بارسا برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان بازی می کنیم”

8 دسامبر 2019

پنج خبر کوتاه روز یکشنبه هشتم دسامبر

برترین گلزنان لیگ

ایموبیله

لاتزیو

17 گل

لوکاکو

اینتر

10 گل

پدرو

کالیاری

10 گل

موریل

اتالانتا

9 گل

براردی

ساسولو

8 گل

مارتینز

اینتر

8 گل

کاپوتو

ساسولو

7 گل

بلوتی

تورینو

7 گل

رونالدو

یوونتوس

7 گل

زاپاتا

اتالانتا

6 گل

کوریا

لاتزیو

6 گل

میلیک

ناپولی

5 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“کونته به ما شهامت می بخشد”

اینتر دات آی آر _ هافبک ایتالیایی می گوید اینتر برای کسب امتیاز به نیوکمپ می رود.

روبرتو گالیاردینی با اسکای مصاحبه ای انجام داده که بخشی از آن را میخوانیم:

پیروزی در برابر سمپدوریا در شهر جنوا، به ما اجازه می دهد که بدانیم چه کارهایی را قادر به انجام دادن هستیم. در آن بازی فشرده و جمع و جور ماندیم و با زدن گل سوم کار را بر حریف زودتر از پایان بازی تمام کردیم. این پیروزی باعث تقویت روحیه تیم در آستانه بازی های مهمی است که در انتظار ما هستند. بازی با بارسا و سپس یووه؟ ما می خواهیم در همه بازی های خود پیروز باشیم. اکنون باید در زمین بارسلونا مسابقه دشواری با این تیم برگزار کنیم اما می خواهیم پس از تنها یک امتیازی که در هفته اول مقابل اسلاویا پراگ گرفتیم از بازی در برابر بارسا با امتیاز بازگردیم. برای این بازی به بهترین شکل ممکن آماده خواهیم شد و سپس بعد از این دیدار فکر کردن روی بازی با یووه را آغاز می کنیم.

اینتر در این فصل از سری آ و لیگ قهرمانان 14 گل در مجموع زده که 8 گل آن به نام بازیکنان خط میانی ثبت شده است. گالیاردینی در این مورد گفت:

ما می دانیم که کار هافبک ها حتی در مقابل دروازه رقبا، بخش مهمی از بازی و برنامه مربی تیم است. در تلاش هستیم تا با نهایت توان آنچه او از ما می خواهد را انجام دهیم. کونته به ما شجاعت و عزم و اراده می بخشد. کارنامه وی، خود گویای همه چیز است و او همیشه به دنبال پیروزی است و واقعا به هدایت ما کمک می کند. وضعیت من؟ خوشحالم و واقعا می خواهم در اینجا خوب کار کنم. من همچنین به یک پدر تبدیل شده ام که این به من کمک زیادی خواهد کرد و در زمین بازی نیز امیدوارم این فصل رضایت زیادی برای من وجود داشته باشد.
    

هیچ نظری وجود ندارد