اخبار برگزیده

21 اکتبر 2019

دو گزینه اینتر برای تقویت خط میانی خود در ژانویه از نگاه گاتزتا

20 اکتبر 2019

ساسولو 3-4 اینتر؛ گربه سیاه به سختی زمین گیر شد

20 اکتبر 2019

صحبت های ماروتا در مورد نقل و انتقالات ژانویه

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

“بازی کردن مسی مقابل اینتر به نفع این تیم است”

اینتر دات آی آر _ مدافع ایتالیایی که در معامله اینتر و میلان با کلارنس سیدورف معاوضه شد معتقد است حضور مسی انگیزه و تمرکز بازیکنان نراتزوری را بالاتر می برد.

لیونل مسی در بازی هفته قبل بارسلونا مقابل ویارئال با مصدومیت از ناحیه ران خود مواجه شد و گمانه زنی ها بر این بود که شاید به دیدار چهارشنبه شب مقابل اینتر نرسد. با این حال فوق ستاره آرژانتینی امروز در بخشی از تمرینات بارسا حاضر شد و وضعیت او برای دیدار با نراتزوری فردا مشخص می شود. فرانچسکو کوکو، مدافع سابق این دو تیم در مورد اینکه آیا اگر مسی در بازی باشد به نفع اینتر است یا نه با اسپورت مصاحبه ای انجام داده است:

هنگامی که یک بازیکن مثل مسی در دسترس نباشد تیم همیشه این غیبت را حس می کند. شاید بارسا بدون مسی یک مزیت برای آبی و اناری ها باشد. برای اینتر بهتر است تا قهرمانی مثل او در برابرشان بازی کند زیرا نراتزوری تمرکز و انگیزه بیشتری در بازی از خود نشان خواهد داد. دانستن این موضوع که مسی در بازی حضور نخواهد داشت در عوض می تواند برای اینتر مشکل ساز شود و به نفع بارسا باشد. برای پیروزی در نیوکمپ باید از خود شدت در بازی، شجاعت و شخصیت نشان دهید. اگر به آنجا بروید و فکر کنید که برنده نخواهید شد فرو می ریزید و شکست خواهید خورد. بر عکس آن، اگر شما برای این بازی بدون فکر کردن به نتیجه آماده شوید، ممکن است شانسی داشته باشید و این مسئله ذهنی است. کونته در حال ارائه دادن آنچه که انتظار می رفت به اینتر است؛ چه چیزهایی؟ شدت در بازی، روحیه تیمی و نتایج. بارسلونا شانس بیشتری دارد اما اینتر بدترین حریفی است که در حال حاضر می توانست برابر بارسلونا قرار بگیرد. من در مورد ذهنیت صحبت کردم و کونته یک برنده است که کاریزمای خود را به بازیکنانش منتقل می کند. به لطف حضور او در سال جاری یک فصل رقابتی تر را در ایتالیا مشاهده می کنیم و دیگر سلطه یووه مثل سابق وجود نخواهد داشت.
    

هیچ نظری وجود ندارد