اخبار برگزیده

21 اکتبر 2019

دو گزینه اینتر برای تقویت خط میانی خود در ژانویه از نگاه گاتزتا

20 اکتبر 2019

ساسولو 3-4 اینتر؛ گربه سیاه به سختی زمین گیر شد

20 اکتبر 2019

صحبت های ماروتا در مورد نقل و انتقالات ژانویه

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

شش خبر کوتاه روز دوشنبه سی سپتامبر

اینتر دات آی آر _ مروری بر اخبار کوتاه روز دوشنبه هشتم مهر:

  1. ایوان پریشیچ در مصاحبه با The Athletic اعلام کرد تمام تلاش خود را می کند تا بایرن مونیخ برای فعال کردن بند حق خرید او متقاعد شود.
  2. به گزارش گاتزتا تمام بلیط های بازی اینتر و یوونتوس به زودی به فروش خواهد رفت. تاکنون 72 هزار بلیط به فروش رفته است و حدود 4 هزار بلیط باقی مانده نیز فروش خواهد رفت (ظرفیت سن سیرو با کاهش 2350 نفری به حدود 76 هزار نفر رسیده است). اینتر در این فصل سه بازی خانگی انجام داده و میانگین حضور تماشاگران برای آنها 59 هزار نفر بوده است.
  3. کریستین ویری در برنامه تیکی تاکا اعلام کرد اینتر می تواند بارسلونای بدون مسی را به راحتی ببرد! او همچنین گفت کونته بازیکنان را در تمرینات می کُشد (رُس آنها را می کشد) و به همین دلیل آنها از نظر جسمانی بهترین هستند. ویری همچنین گفت علاوه بر قدرت فیزیکی، کونته شخصیت و ذهنیت بازیکنان را نیز ارتقا داده است.
  4. ژائو ماریو در مصاحبه با مارکا اعلام کرد لوکوموتیو مسکو بیشترین علاقه را به وی نشان داد و این موضوع و همچنین حضور این تیم روسی در لیگ قهرمانان تاثیر زیادی در انتخابش داشت. ماریو گفت نیاز داشت به تیمی برود که فیکس بازی کند زیرا می خواهد در یورو 2020 همراه تیم ملی پرتغال حاضر باشد.
  5. به گزارش گاتزتا، استفانو سنسی، لوتار ماتئوس، یوری ژورکائف، دژان استانکوویچ و استفانو دسیدری (فصل 91-92) 5 هافبک 40 سال اخیر اینتر هستند که پس از گذشت 6 هفته توانسته اند 3 گل به ثمر برسانند.
  6. به گزارش کالچو مرکاتو یکی از بازیکنانی که ممکن است اینتر برای جذب آزاد وی اقدام کند نمانیا ماتیچ هافبک منچستر یونایتد است که با کونته سابقه کار در چلسی را دارد.
    

هیچ نظری وجود ندارد