اخبار برگزیده

21 اکتبر 2019

دو گزینه اینتر برای تقویت خط میانی خود در ژانویه از نگاه گاتزتا

20 اکتبر 2019

ساسولو 3-4 اینتر؛ گربه سیاه به سختی زمین گیر شد

20 اکتبر 2019

صحبت های ماروتا در مورد نقل و انتقالات ژانویه

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

پنج خبر کوتاه پنجشنبه سوم اکتبر

اینتر دات آی آر  _ نگاهی بر چهار خبر کوتاه روز پنجشنبه یازدهم مهر ماه:

  1. استبان کامبیاسو پس از دیدار اینتر و بارسلونا در استودیو اسکای اعلام کرد ورود دمبله به نفع بارسا شد و او مشکلاتی را برای سمت راست خط دفاعی نراتزوری ایجاد کرد. او همچنین گفت اینتر یکی از مدعیان اصلی کسب اسکودتو است و آنها در بازی برابر یووه باید با شدت زیادی در مقابل طرفداران خود بازی کنند.
  2. جوزپه برگومی پس از دیدار بارسلونا و اینتر در استودیو اسکای اعلام کرد اینتر با شخصیت پا به نیوکمپ گذاشت اما در انتهای بازی عملکرد خوب آنها فروکش کرد. برگومی همچنین از بازی اینتر در نیوکمپ احساس افتخار و غرور کرد.
  3. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر به دژان کولوسِفسکی بازیکن 19 ساله و مستعد آتالانتا که به صورت قرضی در پارما حضور دارد علاقمند است. این بازیکن که در پست هافبک/وینگر سمت راست بازی می کند در این فصل سری آ آمار یک گل و یک پاس گل را از خود ثبت کرده است.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، ماروتا به کونته قول تقویت خط میانی تیم در ژانویه را داده که البته این موضوع بستگی زیادی به جدایی بورخا والرو و گابریل باربوسا دارد. نامها؟ آرتورو ویدال، سندرو تونالی و یا سرگی میلینکوویچ ساویچ.
  5. به گزارش اسکای مشکل مصدومیت جزئی لوکاکو که مانعی برای حضورش در نیوکمپ بود حل شده است و او در ترکیب اولیه برابر یووه حضور خواهد داشت.
    

هیچ نظری وجود ندارد