اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

اینتر تا 30 ژوئن می تواند 110 میلیون یورو کسب کند؛ فن ده بیک هدف اول

اینتر دات آی آر _ اینتر در تابستان آینده می تواند با قدرت مالی نسبتا خوبی خود را تقویت کند.

به گزارش کوریره دلا اسپورت مائورو ایکاردی، ایوان پریشیچ و ژائو ماریو در تابستان قبل به ترتیب به صورت قرضی و با حق خرید 70، 20 و 18 میلیون یورویی به پی اس جی، بایرن مونیخ و لوکوموتیو مسکو پیوستند و اگر این بند ها تا 30 ژوئن فعال شوند اینتر حداکثر 110 میلیون یورو در صندوق خود خواهد داشت(رقم دقیق آن 108).

اگر تا آن تاریخ این جدایی ها نهایی شود، آنگاه می توان شاهد نقطه عطفی برای آینده اینتر بود چراکه قدرت این باشگاه در نقل و انتقالات تابستان 2020 بالا خواهد رفت و می توان بازهم شاهد خریدهایی به سبک لوکاکو بود (اینتر برای مهاجم بلژیکی 65 +10 هزینه کرده است). اگر قرار باشد افعی ها در تابستان آینده خریدی با مبلغ بالا انجام دهد گزینه اول دونی فن ده بیک هافبک آژاکس خواهد بود.

اگر اینتر از فروش سه بازیکن نام برده شده، 108 میلیون یورو دریافت کند بیش از از 90 میلیون یورو از آن سود سرمایه خواهد بود. چگونه؟ ارزش ایکاردی در بودجه اینتر حدود 2 میلیون یورو است و اگر با 70 میلیون یورو به پی اس جی برود آنگاه 68 میلیون یورو سود وارد حسابهای اینتر خواهد شد. ژائو ماریو نیز در ژوئن 9 میلیون یورو در حسابهای اینتر ارزش خواهد داشت و اگر با 18 میلیون یورو به تیم روسی بپیوندد، آنگاه اینتر 9 میلیون یورو سود خواهد کرد. پریشیچ نیز در حسابهای باشگاه حدود 5.5 میلیون یورو وزن دارد و اگر قراردادش در بایرن با 20 میلیون یورو دائمی شود آنگاه سود افعی ها حدود 14.5 میلیون یورو خواهد بود. اگر سود فروش این سه بازیکن را با هم جمع کنیم رقم حاصل 91.5 میلیون یورو خواهد شد(14.5+68+9) و به همین دلیل است که این روزنامه گزارش داده جدایی این سه بازیکن بیش از 90 میلیون یورو سود برای اینتر به همراه خواهد داشت.

    

هیچ نظری وجود ندارد