اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

هشت نکته آماری از دیدار اینتر-پارما

اینتر دات آی آر _ نکات اماری منتشر شده توسط اینتر با همکاری اپتا از بازی شب گذشته مقابل پارما:

  1. قبل از روملو لوکاکو آخرین بازیکنی از اینتر که در 9 بازی اول خود با لباس نراتزوری در سری آ حداقل 6 گل به ثمر رسانده دیگو میلیتو (در سال 2009 که در 9 بازی اول 7 گل زده بود) نام دارد.
  2. دو بازیکنی آخری که دروازه اینتر، به عنوان تیم سابقشان را باز کرده اند هر دو از تیم پارما بوده اند(کارامودر بازی شب گذشته و همچنین دی مارکو در سپتامبر 2018 که هر دو گل از بیرون محوطه جریمه بوده است).
  3. آنتونیو کاندروا در دوران حرفه ای خود برای اولین بار و با لباس اینتر موفق شد در دو بازی متوالی گلزنی کند (مقابل پارما و دورتموند).
  4. کاندروا شب گذشته برای دومین بار در لباس اینتر، موفق شد در یک بازی هم گل بزند و هم پاس گل فراهم کند. اولین باری که او این کار را انجام داده بود به نوامبر 2016 و دیدار برابر فیورنتینا باز می گردد.
  5. آخرین باری که یان کارامو در یک بازی هم گل زده بود و هم پاس گل مهیا کرده بود به دسامبر 2016 باز می گردد که در آن زمان در کان فرانسه عضویت داشت.
  6. هر دو گلی که یان کارامو تاکنون در سری آ به ثمر رسانده در ورزشگاه جوزپه مئاتزا بوده است؛ اولی در فوریه 2018 برابر بولونیا با لباس اینتر و دومی شب گذشته با لباس پارما.
  7. قبل از بازی دیشب، آخرین باری که اینتر در یک بازی خود در سری آ مساوی کرده بود به بازی مقابل اودینزه در هفته 35 فصل قبل باز میگردد و این یعنی اینتر تا بازی شب گذشته در لیگ ایتالیا 11 بازی بدون مساوی را پشت سر گذاشت (باخت یا برد- پارما نیز چنین رکوردی داشت). در بین تیم های حاضر در این فصل سری آ فقط اسپال است که فاصله بین دو تساوی این تیم در دیدارهایش از اینتر و پارما بیشتر بوده است (12 بازی بدون مساوی که این رقم می تواند بیشتر شود زیرا آنها در 8 بازی این فصل خود تاکنون مساوی نداشته اند).
  8. اینتر در نیمه اول سه دیدار آخر خود در سری آ برابر یووه، ساسولو و پارما گل دریافت کرده و این در حالی است که آنها در نیمه اول 6 بازی ابتدایی خود در این فصل برابر لچه، کالیاری، اودینزه، میلان، سمپدوریا و لاتزیو گلی دریافت نکرده بودند.
    

هیچ نظری وجود ندارد