اخبار برگزیده

15 نوامبر 2019

پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی جمعه پانزدهم نوامبر

14 نوامبر 2019

اینتر به زودی با چلسی برای ژیرو تماس می گیرد

14 نوامبر 2019

گوارو: احتمال معاوضه ناینگولان و ناندز بین اینتر و کالیاری در تابستان

برترین گلزنان لیگ

براردی

ساسولو

5 گل

زاپاتا

اتالانتا

4 گل

دوناروما

برشا

4 گل

بلوتی

تورینو

4 گل

مرتنس

ناپولی

7 گل

ایموبیله

لاتزیو

4 گل

لوکاکو

اینتر

3 گل

مرتنس

ناپولی

3 گل

ژکو

رم

3 گل

کولاروف

رم

3 گل

اینسینیه

ناپولی

3 گل

کوامه

جنوا

3 گل

ورود کاربران

پسورد را فراموش کرده اید?

نظرسنجی

آیا موافق استراتژِی سانینگ برای نقل و انتقالات هستید ؟

نگاهی بر مهمترین اخبار روز دوشنبه 28 اکتبر

اینتر دات آی آر _ مروری بر هشت خبر کوتاه روز دوشنبه ششم آبان ماه:

  1. پس از جلسه سهامداران اینتر، ماروتا به خبرنگاران گفت باشگاه کاملا در کنار آنتونیو کونته است (پس از شکایت کونته از کمبود بازیکن) و با در نظر گرفتن مسائل مالی آماده است از فرصت های به وجود آمده در ژانویه استفاده کند.
  2. به گزارش لارپوبلیکا اینتر پرس و جوهایی برای جذب نمانیا ماتیچ انجام داده است اما دستمزد 7 میلیون یورویی او می تواند کار را برای انتقال سخت کند. با این حال منابع دیگر مثل اسکای گزارش داده اند اینتر برای جذب ماتیچ جدی است.
  3. به گزارش توتو اسپورت جذب آتورو ویدال در ژانویه سخت تر از ماتیچ است چراکه آسیلیو در جلسه هفته قبل خود با بارسلونا فهمید هافبک شیلیایی فروشی نیست. سپس بارسلونا به آسیلیو راکیتیچ را برای جذب یکی از بین سنسی، اشکرینیار و مارتینز پیشنهاد کرد اما اینتر علاقه ای نشان نداد.
  4. رئیس فلامینگو در مصاحبه با کالچومرکاتو علاقه این باشگاه به دائمی کردن قرارداد قرضی گابریل باربوسا را تایید کرد و گفت با اینتر تماس ها ادامه دارد.
  5. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت استفانو سنسی برای بازی شنبه هفته آینده برابر بولونیا در دسترس خواهد بود (احتمالا در نیمه دوم بازی کند) و از دی آمبروزیو نیز احتمالا از دیدار برابر دورتموند که هفته آینده برگزار خواهد شد بتوان استفاده کرد.
  6. آنتونیو کاسانو در برنامه تیکی تاکا اعلام کرد اینتر باید در ژانویه یک وینگ بک سمت چپ و یک هافبک با کیفیت بخدمت بگیرد.
  7. وندا نارا در برنامه تیکی تاکا اعلام کرد احتمال انتقال ایکاردی به میلان در تابستان قبل وجود داشت اما ایکاردی بود که تصمیم گرفت به پی اس جی بپیوندد.
  8. به گزارش اسکای چراغ سبز برای ساخت ورزشگاه مشترک اینتر و میلان در منطقه سن سیرو توسط شهرداری نشان داده شده است اما مشروط بر اینکه ورزشگاه فعلی سن سیرو تخریب نشود.
    

هیچ نظری وجود ندارد