اینتر دات آی آر _ جانلوکا دی مارتزیو در اولین برنامه تلویزیونی خود در سال 2021 بروز رسانی جدیدی از وضعیت اینتر در نقل و انتقالات ارائه کرد:

  1. آندره آ پینامونتی مورد توجه آینتراخت فرانکفورت قرار گرفته اما او نمی خواهد به خارج از ایتالیا برود. بنونتو نیز برای پینامونتی پیشنهاد قرضی 6 ماهه با حق خرید 15 میلیون یورویی ارائه داده است.
  2. اینتر در صورت جدایی پینامونتی ممکن است ادر را از جیانگسو بازگرداند. تماس ها با مدیر برنامه های مهاجم ایتالیایی-برزیلی آغاز شده است.
  3. اینتر بجای پاپو گومز برای ادر اقدام کرده زیرا هزینه جذب بازیکن آرژانتینی بالا است. آتالانتا نمی خواهد برای او تخفیف بدهد و اینتر نیز پول برای خرید ندارد. یوونتوس نیز وضعیت گومز را زیر نظر دارد و اگر بازیکنی مثل برناردسکی که مورد توجه هرتابرلین قرار گرفته جدا شود ممکن است برای او اقدام کند.
  4. اینتر می خواهد کریستین اریکسن را به فروش برساند اما هنوز پیشنهادی حتی با فرمول قرضی دریافت نکرده است. ایجنت هافبک دانمارکی با چندین باشگاه از جمله آژاکس و وولورهپمتون در تماس بوده اما هنوز تیمی به طور جدی اقدام نکرده است. اینتر امیدوار است به زودی برای اریکسن پیشنهادی از راه برسد تا با فروش او بتواند در بازار دست به خرید بزند.
  5. سباستاینو اسپوزیتو، مهاجم جوان اینتر که در تابستان قبل به اسپال قرض داده شده بود، پس از تجربه ای ناموفق در این تیم به زودی باز می گردد تا آسیلیو و ماروتا برایش تیمی جدید پیدا کنند.
کلو
4 ژانویه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.