اینتر دات آی آر _ محتمل ترین فرضیه ها در مورد آینده اینتر، به فروش رسیدن سهام اقلیت به صندوق سلطنتی عربستان و یا تزریق وام به باشگاه از طریق گروه فورترس است.

به گزارش Sole 24 Ore، خانواده ژانگ همچنان به مذاکره با شرکت های مختلف ادامه می دهند تا وضعیت مالکیت اینتر مشخص شود. اینتر تا انتهای فصل به حدود 250 میلیون یورو احتیاج دارد و فراهم شدن این رقم (به ویژه از طریق وام یا فروش اقلیت سهام) برای خانواده ژانگ که هدفشان فتح اسکودتو با نراتزوری است، باعث می شود که آنها بعنوان مالک اصلی باشگاه به پایان فصل برسند (قهرمانی احتمالی را به نام خود کنند). یکی از راه حل ها گرفتن وام است که در این زمینه گروه فورترس در موقعیت بهتری نسبت به گروه بِین کاپیتال (Bain Capital) قرار دارد.

فرضیه فروش اکثریت سهام اینتر در حال حاضر کمرنگ شده است. شرکت سرمایه گذاری خصوصی بی سی پارتنرز، 700 میلیون یورو پیشنهاد کرد اما نتوانست با این رقم پیشنهادی، خانواده ژانگ که 1 میلیارد یورو درخواست داشت را راضی به فروش اینتر کند. این رقمی است که برای همه زیاد است و به همین دلیل احتمال به فروش رفتن کل سهام اینتر به حداقل رسیده است.

راه حل دیگری نیز وجود دارد که آن فروش اقلیت سهام اینتر است (حدود 30 درصد). در هفته های اخیر وکلای فرشفیلد (یکی از بزرگترین و قدیمی ترین موسسات حقوقی چند ملیتی جهان)، به نمایندگی از صندوق سلطنتی عربستان، با خانواده ژانگ وارد مذاکره شده اند و صحبتها در مراحل اولیه است.

مرتضی بابایی
۹ فروردین ۱۴۰۰

2 دیدگاه در “آخرین وضعیت فروش اینتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *