اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 12 آذر:

  1. به گزارش پاسکواله گوارو، رودریگو دی پائول، هافبک اودینزه گزینه اصلی اینتر در نقل و انتقالات ژانویه است. توتو مرکاتو وب می گوید تماس ها با نمایندگان این بازیکن آرژانتینی آغاز شده در حالی که توتو اسپورت نیز گزارش داده برای جذب او در ابتدا جدایی اریکسن نیاز است.
  2. به گزارش بیلد، یکی از بازیکنان جوانی که بایرن مونیخ زیرنظرش دارد، لوسیان آگومه، هافبک فرانسوی اینتر است. او در تابستان به اسپتزیا قرض داده شد.
  3. ژروینیو در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد از طریق ایجنتش می داند که در تابستان اینتر و پارما برای او در تماس بوده اند اما در پایان توافقی برای انتقال حاصل نشد. ژروینیو همچنین گفت اینکه هدف کونته بوده باعث خوشحالی اوست اما چیز بیشتری در این باره نمی داند.
  4. با وجود تکذیب ایجنت لائوتارو، موندو دپورتیوو خبر چند روز پیش مارکا مبنی بر اینکه مارتینز از ژرژ مندس خواسته تا در تابستان 2021 تیمی برایش پیدا کند را تایید کرده است.
  5. کاپلو در مصاحبه با اسکای گفت به دلیل حضور بازیکنان زیاد در ترکیب اینتر، این تیم می تواند بر موانع خستگی روانی و جسمی غلبه کند و نراتزوری در حال حاضر چیزهای بیشتری نسبت به بقیه دارد. کاپلو همچنین گفت احیا شدن لوکاکو و فرم خوب فعلی او به همراه پیروزی های اخیر که باعث اعتماد بنفس شده می تواند کمک زیادی برای اینتر باشد. کاپلو همچنین معتقد است اینتر باید بیشتر روی وضعیت دفاعی کار کند چراکه اشتباهات در امور دفاعی بیشتر است.
  6. به گزارش اسکای مصدومیت ماهیچه ساق پای بارلا نباید جدی باشد و در ساعات آینده به طور دقیق تری وضعیتش بررسی خواهد شد. هافبک ایتالیایی احتمالا در برابر بولونیا استراحت می کند تا ویدال جای او را بگیرد.
کلو
12 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − شش =