اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز پنجشنبه 13 شهریور:

  1. به گزارش وبسایت فدراسیون فوتبال هلند، استفان دی فرای به دلیل مصدومیت اردوی این تیم را ترک کرده است. منابع ایتالیایی گزارش داده اند مصدومیت دی فرای پیچ خوردگی خفیف در مچ پای راست است. به زودی وضعیت او دقیق تر مشخص می شود.
  2. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، مدیران اینتر امروز با مدیر برنامه های الساندرو باستونی دیدار داشتند که در آن طرفین به تمدید قرارداد مدافع جوان ایتالیایی نزدیک شدند.
  3. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر در دیدار امروز خود با مدیر برنامه های متئو دارمیان تاکید کرد که می خواهد به توافق ضمنی با پارما احترام بگذارد و او را به خدمت بگیرد. اینتر چند ماه قبل به پارما قول داده بود که در انتهای فصل 2019/20 دارمیان را با 2.5 میلیون یورو جذب می کند.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز، دالبرت می خواهد فوتبال خود را در ایتالیا ادامه دهد و به همین دلیل پیشنهاد باشاک شهیر ترکیه را رد کرد.
  5. مایکون، مدافع سابق اینتر در سن 39 سالگی با یک باشگاه در دسته چهارم برزیل که هدایتش را آمانتینو مانسینی به عهده گرفته قرارداد امضا کرد.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت جنوا می خواهد آندره آ رانوکیا، مدافع باتجربه اینتر که فقط یک سال دیگر قرارداد دارد را جذب کند.
  7. به گزارش کوریره دلا اسپورت، اینتر پیشنهادی قرضی به ارزش 1.5 میلیون یورو و با حق خرید 7 میلیون یورویی (در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اجباری می شود) به باشگاه اسپال به منظور جذب محمد فارس، وینگ بک چپ الجزایری ارائه کرد. با این حال اسپال پول بیشتری می خواهد و به همین دلیل فارس به لاتزیو که 10 میلیون یورو پیشنهاد کرده نزدیک تر است.
  8. فدراسیون فوتبال ایتالیا رسما اعلام کرد دیدار هفته اول اینتر مقابل بنونتو به تعویق افتاد و بنابراین اینتر اولین بازی فصل خود را در هفته دوم برابر فیورنتینا برگزار می کند. این دیدار شنبه 5 مهر برگزار می شود. دیدار با بنوتنو نیز 9 مهر برگزار می شود. تاریخ دیدار هفته سوم برابر لاتزیو نیز 13 مهر اعلام شده است.
کلو
14 شهریور 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =