Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
اخبار کوتاه روز چهارشنبه دهم فوریه – هواداران ایرانی اینتر

 

اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 22 بهمن:

  1. به گزارش فابریتزیو رومانو به اینتر در انتهای فصل قبل خرید ژائو کانسلو پیشنهاد شد. قرار بر این بود کانسلو و سمدو بین بارسلونا و منچسترسیتی معاوضه شوند و سپس بارسا در معامله برای جذب لائوتارو مارتینز، کانسلو را بلافاصله به اینتر بدهد اما نراتزوری به آن پاسخ منفی داد.
  2. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت، عملکرد کریستین اریکسن در برابر یوونتوس، شک و تردید جدیدی برای کونته نسبت به مفید بودن هافبک دانمارکی تا پایان فصل ایجاد کرده است. گاتزتا می گوید هرچه زمان می گذشت عملکرد اریکسن رو به افت می رفت و به همین دلیل بود که تعویض شد. اینتر اکنون فقط در سری آ حضور دارد و این یعنی کونته احتمالا تیم را کمتر دچار تغییرات می کند بنابراین بعید است دوباره از ابتدا به وی بازی دهد چراکه دیگر جایی برای تست نیست.
  3. در انتهای بازی شب گذشته یووه-اینتر، آنتونیو کونته با گرفتن انگشت وسط خود به سمت سران یوونتوس (از جمله آنیلی) نسبت به توهین های آنها واکنش نشان داد. به گزارش اسکای اگر داوران بازی موارد خاصی را گزارش دهند و یا دادستان فدراسیون متوجه موردی خاص شود احتمال محرومیت این دو حتی به مدت طولانی تر وجود خواهد داشت. 
  4. به گزارش گاتزتا آنتونیو کونته در بازی با یووه مورد توهین مداوم سران این باشگاه و حتی برخی بازیکنان نیمکت نشین این تیم قرار گرفت و به همین دلیل انگشت وسط خود را نشان داد. 
  5. به گزارش گاتزتا در بین دو نیمه دیدار یووه-اینتر، پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس گابریله اوریالی سرپرست اینتر را به کتک زدن تهدید کرده است. اوریالی به پاراتیچی گفته سران یووه حق ندارند حین بازی با بازیکنان و کادر فنی اینتر صحبت کنند و مدیر یووه نیز چنین تهدیدی کده است.
  6. به گزارش لا رپوبلیکا احتمالا لوکاکو و ابراهیموویچ به دلیل درگیری با یکدیگر با محرومیت بیشتری مواجه نخواهند شد. والری داور آن مسابقه و ابراهیموویچ توضیحات خود را به دادستانی اعلام کرده اند اما با لوکاکو هنوز صحبتی نشده است. انتظار می رود این دو بازیکن با دادستانی به توافق برسند که اگر برای حمایت از بازی جوانمردانه پیش قدم شوند، از محرومیت در امان بمانند.
  7. جوزپه برگومی پس از حذف اینتر از کوپا ایتالیا اعلام کرد حالا نراتزوری باید با خونسردی روی لیگ متمرکز شود و برای قهرمانی بجنگد. او همچنین گفت هندانوویچ در 2 بازی اخیر اینتر عملکرد بسیار خوبی داشته و با این عملکرد به خوبی به منتقدان پاسخ داده است.
  8. به گزارش ایل جورنو ژانگ برای حل مشکل مالی اینتر (نیاز به حدود 200 میلیون یورو برای پرداخت هزینه ها) به دنبال تامین وام از گروه فورترس، شرکت سرمایه گذار آمریکایی که خودش به دنبال خرید این باشگاه است، می باشد تا همچنان مالک نراتزوری بماند. 
  9. گاتزتا نیز گزارش داده خانواده ژانگ برای باقی ماندن در اینتر و حل مشکلات مالی به دنبال وام هستند. بی سی پارتنرز جدی ترین شرکت علاقه مند به حضور در اینتر است اما بین پیشنهاد آنها و خواسته خانواده ژانگ اختلاف از نظر مالی وجود دارد. شرکت انگلیسی اگر مذاکره جدید می خواهد مجبور است پیشنهاد خود را افزایش دهد.
  10. فوتی هدلاینز لوگوی جدید اینتر که در ماه مارس از آن رونمایی می شود را منتشر کرد (تصویر زیر). این لوگو شامل دایره ای آبی و مشکی به نشانه پیراهن این تیم است که در میانه آن دو حرف I و M دیده می شود (اینتر میلانو). می توان این دو حرف را به شکل I’m (من هستم) خواند که نشانی از اتحاد بین باشگاه و هواداران دارد.
کلو
23 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =