اینتر دات آی آر_  نگاهی به اخبار کوتاه روز 25 آبان:

  1. به گزارش کالچومرکاتو اینتر قصد خرید آرکادیوش میلیک، فوروارد ناپولی را در ژانویه دارد. قرارداد او فقط تا پایان فصل معتبر است.
  2. به گزارش کوریره دلا اسپورت رم، فیورنتینا، اینتر، تاتنهام و نیوکاسل تیم های علاقه مند به میلیک هستند (یا در ژانویه و یا به صورت آزاد در تابستان).
  3. به گزارش دیلی میرور علاوه بر اینتر، کریستال پالاس نیز به مارکوس آلونسو، مدافع چپ چلسی علاقه مند شده است.
  4. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت مارسلو بروزوویچ به دلیل مبتلا شدن به کرونا دیدار برابر تورینو را از دست می دهد اما امیدوار است برای بازی بعدی که با رئال مادرید است در دسترس کونته باشد.
  5. به گزارش TYC Sport آرژانتین منچسترسیتی نیز به طور جدی در تابستان به جذب لائوتارو مارتینز فکر خواهد کرد چراکه قرارداد آگوئرو در انتهای فصل به اتمام می رسد. مسی نیز مورد توجه منچسترسیتی قرار گرفته و این دو بازیکن آرژانتینی ممکن است بجای بارسا در سیتی هم تیمی شوند.
  6. به گزارش کوریره دلا اسپورت مصدومیت اشرف حکیمی (که در بازی تیم های ملی مراکش و آفریقای مرکزی از ناحیه ران آسیب دید) در صورتی که دوباره توسط سرمربی تیم ملی کشورش مورد استفاده قرار بگیرد ممکن است تشدید شود. نراتزوری امیدوار است سرمربی مراکش در این مورد ریسک نکند.
  7. منبع آرژانتینی El Intransigente مدعی است خاویر زانتی در تلاش است تا لیاندرو پاردس، هافبک پی اس جی را به اینتر بیاورد. احتمال معاوضه پاردس و اریکسن وجود دارد و این بازیکن آرژانتینی مخالف بازگشت به سری آ نیست.
  8. به گزارش توتو اسپورت هاکان چالهانعلو، هافبک هجومی میلان که قراردادش در انتهای فصل به اتمام می رسد مورد توجه یووه و اینتر قرار دارد. اینتر اگر اریکسن را بفروشد ممکن است در ژانویه برای هاکان اقدام کند تا رقابت برای او را از تیم هایی که به جذب آزادش فکر می کنند برنده شود. اتلتیکو و منچستریونایتد نیز به جذب آزاد او علاقه دارند.
کلو
۲۵ آبان ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *