اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 23 آبان:

  1. تیم اینتر امروز در دیداری دوستانه به مصاف مونزا (تیم برلوسکونی که در سری بی حضور دارد) رفت و با تک گل کاربونی برنده شد. در بین بازیکنان بزرگسال فقط رادو، رانوکیا، ناینگولان، یانگ و دارمیان در زمین حضور داشتند (بقیه تیم در تیم های ملی خود هستند).
  2. به گزارش کالچومرکاتو تاکنون پیشنهادات برای اریکسن فقط قرضی بوده اما اینتر تنها در صورت پیشنهاد دائمی مناسب راضی به فروش او می شود. میرور هم گزارش داده احتمال اقدام منچستریونایتد در ژانویه برای جذب اریکسن وجود دارد. منابع دیگری در انگلستان نیز گزارش داده اند شاید تاتنهام برای جذب او وارد عمل شود.
  3. به گزارش توتو اسپورت تورینو و ناپولی تیم های علاقه مند به ماتیاس وسینو هستند. پس از عمل های انجام شده روی پای وسینو، او احتمالا از ژانویه می تواند بازی کند.
  4. دینو زوف در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد اینتر با وجود نتایج نه چندان درخشان همچنان از شانس های اصلی کسب اسکودتو است. زوف معتقد است اینتر باید از نظر تعادل تیمی پیشرفت کند و خریدهای بهتری انجام دهد اما با این وجود نراتزوری تیمی مستحکم است.
  5. مارتین اشکرتل، مدافع سابق لیورپول در مصاحبه ای به اشکرینیار، هموطنش توصیه کرد با وجود علاقه تیم های اسپانیایی و انگلیسی از اینتر جدا نشود.
  6. به گزارش کالچو مرکاتو قرار است مدیران تورینو با مدیران اینتر ملاقات کنند تا در مورد آینده راجا ناینگولان صحبت شود. تورینو به هافبک بلژیکی علاقه زیادی دارد.
  7. آلبرتو زاکرونی در مصاحبه ای اعلام کرد انتظارات در فصل جاری از اینتر بیشتر بود اما کونته نشان داده می تواند تیم های خود را مدیریت کند. زاکرونی گفت نمی داند آیا مشکلات خارج از زمین در تیم وجود دارد یا نه اما خشمگینی تیم های کونته در اینتر فصل جاری دیده نمی شود.
  8. وینچنزو گریفو، وینگر تیم ملی ایتالیا و باشگاه فرایبورگ اعلام کرد در کودکی پدر و مادرش برای او پیراهن روبرتو باجوی اینتر را خریدند و او عاشق نراتزوری شد اما آن فقط شور و اشتیاق کودکی بود و حالا یک بازیکن حرفه ای به شمار می رود. گریفو گفت دوست دارد روزی بازی در سری آ را نیز تجربه کند.
  9. جوزپه ماروتا اعلام کرد اینتر یکی از معدود باشگاه هایی بود که پس از شیوع کرونا دستمزد بازیکنانش را کم نکرد زیرا به دلیل حضور در فینال لیگ اروپا کارش را دیرتر از سایر تیم ها به اتمام رساند. او گفت بازیکنان باشگاه های دیگر در ماه های جولای و آگست در تعطیلات بودند اما بازیکنان اینتر با تمام وجود برای باشگاه تلاش می کردند و نتایج نیز مثبت بود بنابراین دستمزد آنها کم نشد. ماروتا همچنین گفت امیدوار است قهرمانی جیانگسو در لیگ چین (تیم دیگر خانواده ژانگ) که دیروز به دست آمد برای اینتر خوش یُمن باشد.
کلو
13 نوامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.