اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز دوشنبه 26 آبان:

  1. اگر لائوتارو مارتینز در تابستان جدا شود و کونته همچنان سرمربی اینتر باشد جذب بلوتی، مهاجم تورینو در دستور کار قرار میگیرد زیرا سرمربی ایتالیایی و همچنین ماروتا به او علاقه دارند (پاسکواله گوارو).
  2. خوان موسو، سیلوستری و کرانیو گزینه های تابستانی اینتر برای درون دروازه هستند. موسو 30 میلیون یورو قیمت دارد و اینتر در صورت اقدام می خواهد نام بازیکنانی را وارد معامله با اودینزه کند. برای کرانیو نیز در تابستان قبل ایده معاوضه او با ناینگولان بین اینتر و کالیاری به وجود آمد اما به سرانجامی نرسید. سیلوستری نیز از دو گزینه دیگر پخته تر و ارزان تر است و رابطه اینتر با ورونا نیز عالی است (کوریره دلا اسپورت).
  3. تست کرونای روبرتو گالیاردینی منفی شد تا برای بازی با تورینو در دسترس باشد. وضعیت پینامونتی و کولاروف که مصدوم شده اند نیز به زودی ارزیابی خواهد شد (اسکای).
  4. اگر امروز دوباره اشرف حکیمی با ۴۰ میلیون یورو در دسترس باشد، آنگاه اینتر بازهم این رقم را برای وی پرداخت می کند چرا که حتی باوجود اشتباه مقابل رئال مادرید اعتقاد زیادی به او دارد. نراتزوری متقاعد شده که اشرف در بازگشت از مراکش می تواند تأثیر مهمی داشته باشد (فابریتزیو رومانو).
  5. ماسیمو موراتی در مصاحبه با Gr Parlamento اعلام کرد تصورش این است که اگر وضعیت اریکسن در اینتر تغییری نکند مدیران باشگاه احتمالا او را می فروشند. موراتی همچنین گفت اینتر با کولیبالی و انگولو کانته اسکودتو را فتح می کند.
  6. با توجه به اینکه کمتر از 2 ماه تا نقل و انتقالات ژانویه فرصت باقی است بنابراین زمان برای کریستین اریکسن برای اینکه اوضاع را در مورد خود متحول کند در حال نزدیک شدن به پایان است. اگر اوضاع تغییری نکند احتمال جدایی قوت می گیرد (گاتزتا).
  7. ایجنت دنیلو دی آمبروزیو در مصاحبه با Radio Crc اعلام کرد ناپولی در سالیان اخیر به جذب موکلش علاقه داشت اما هیچگاه چیزی نهایی نشد زیرا اینتر قصد ندارد این بازیکن را به فروش برساند. همچنین او گفت دی آمبروزیو تا جایی که ممکن باشد دوست دارد در اینتر بماند.
  8. استفانو سنسی به زودی به تمرینات گروهی اضافه می شود و در حالی که مراقب است، شدت کارش را بیشتر خواهد کرد اما احتمالا در دیدار هفته بعد مقابل تورینو بازی نخواهد کرد. کادر پزشکی نیز روند بهبود وی از آسیب عضلانی را کنترل می کنند (توتو اسپورت).
  9. احتمال اقدام مجدد تاتنهام برای جذب میلان اشکرینیار وجود دارد. تاتنهام در ژانویه به وضعیت او نگاه می کند تا ببینید شرایط برای اقدام احتمالی چگونه است (Alasdair Gold خبرنگار نزدیک به تاتنهام).
کلو
۲۶ آبان ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *