اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز چهارشنبه، 28 آبان:

  1. به گزارش منابع اسپانیایی سرخیو راموس که در دیدار تیم های ملی اسپانیا و آلمان به دلیل مشکل عضلانی از زمین خارج شد دیدار هفته آینده برابر اینتر را از دست می دهد. رافائل واران نیز در بازی تیم های ملی فرانسه و سوئد از نایحه کتف مصدوم شد اما گفته می شود او به بازی با اینتر می رسد.
  2. به گزارش RECORD یولیان وایگل، هافبک آلمانی بنفیکا که در ژانویه 2020 توسط باشگاه پرتغالی از دورتموند خریداری شده بود می خواهد به دلیل نیمکت نشینی در ژانویه 2021 این تیم را ترک کند. اینتر، یووه و میلان از تیم های علاقه مند به او هستند. بنفیکا 25 میلیون یورو می خواهد.
  3. فدریکو لاپنا دیدار روز یکشنبه اینتر و تورینو را قضاوت خواهد کرد.
  4. به گزارش اسکای استفانو سنسی همچنان به صورت انفرادی تمرین می کند اما به شدت کار خود افزوده است. پیشبینی می شود سنسی در روزهای آینده به طور کامل ریکاوری کند.
  5. به گزارش کالچومرکاتو، علاوه بر اینتر تیم های فرانسوی لیون، بوردو و مارسی هم به جذب اولیویه ژیرو در ژانویه علاقه مند هستند. همچنین اینتر، لسترسیتی و اورتون تیم های علاقه مند به مالینوفسکی، هافبک هجومی آتالانتا به شمار می روند.
  6. ایجنت میگل آلمیرون، هافبک هجومی و پاراگوئه ای نیوکاسل اعلام کرد اینتر به این بازیکن علاقه نشان داده اما پیشرفتی حاصل نشده است. او همچنین گفت آلمیرون در نیوکاسل خوشحال است و هنگامی که زمان جدایی فرا برسد اوضاع توسط آنها بررسی خواهد شد.
کلو
28 آبان 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.