اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 4 اسفند:

 1. به گزارش گاتزتا آنتونیو کونته پس از پیروزی اینتر مقابل میلان دو روز استراحت به شاگردانش داد. کونته این زمان مرخصی را برای ادامه فشار با شدت زیاد تا پایان فصل لازم دانسته است.
 2. جوزپه برگومی اعلام کرد اینتر تغییرات مثبتی کرده و پخته تر شده و اریکسن و پریشیچ نیز به لطف سهمی که در سمت چپ برای کمک به تیم دارند ظاهر متفاوتی به اینتر می بخشند. برگومی گفت نکته مهم در پیشرفت اینتر بهتر شدن دفاع تیمی است و حتی اریکسن نیز از نظر دفاعی به بازیکن مهمی تبدیل شده است.
 3. اشرف حکیمی به دلیل 5 کارته شدن برابر میلان، دیدار یکشنبه برابر جنوا را از دست می دهد.
 4. به گزارش لارپوبلیکا اینتر در صورت قهرمانی در لیگ ایتالیا بیش از 30 میلیون یورو دریافت خواهد کرد (پاداش های اسپانسر، حق پخش و …) که این برای وضعیت مالی باشگاه مفید خواهد بود. استیون ژانگ نیز امیدوار است همچنان به ریاست در اینتر ادامه دهد. قهرمانی همچنین باعث بالاتر رفتن ارزش اینتر خواهد شد و بی سی پارتنرز را مجبور به افزایش پیشنهاد خواهد کرد.
 5. آنتونیو کونته در 23 هفته ابتدایی سری آ توانسته 53 امتیاز کسب کند. به گزارش گاتزتا این آمار دومین آمار برتر کونته در سری آ در طی 23 هفته اول است. بهترین میزان امتیازگیری او در سری آ به فصل 2012/13 باز می گردد که پس از 23 هفته 60 امتیاز با یووه کسب کرد.
 6. والتر زنگا در مصاحبه جدید خود اعلام کرد کونته در متحد ساختن اینتر خوب عمل کرده و پس از حذف از لیگ قهرمانان مسیر خاصی را دنبال کرده است. زنگا گفت به چند دلیل کونته مجبور به فتح اسکودتو در این فصل است و او موفق به انجام آن نیز خواهد شد.
 7. نیکولا برتی اسطوره اینتر به گاتزتا اعلام کرد پیروزی مقابل میلان لذت فوق العاده ای به همراه داشت. برتی همچنین گفت رابطه کونته و بازیکنانش عالی است و همه برای این مربی بازی می کنند. برتی در پایان نیز گفت کونته بخاطر ساختن تیمی کامل از اینتر سزاوار تمجید است.
 8. به گزارش کالچومرکاتو اینتر و میلان وضعیت جاناتان ایکونه، فوروارد لیل را زیر نظر دارند. با این حال برای جذب او مشکلات مالی و تغییر مالکیت نراتزوری ممکن است به نفع میلان شود.
 9. مدیر ورزشی گلادباخ در مصاحبه با بیلد اعلام کرد والنتینو لاتسارو در تابستان قبل بدون بند خرید توسط اینتر به این باشگاه آلمانی قرض داده شده است (رد اخبار منابع مختلف که از بند خرید 13.8 میلیون یورویی گفته بودند). این مدیر همچنین گفت ارزیابی های لازم جهت خرید یا عدم خرید لاتسارو در زمان مناسب انجام خواهد شد.
 10. پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایتالیا در شهر رم، مشخص شد جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی اینتر به عنوان مشاور فدرال در سازمان لیگ به فعالیت ادامه می دهد.
 11. الچرینگیتو که نمی توان چندان روی اخبارش در مورد تیم های غیر از رئال مادرید حساب کرد مدعی شده اینتر یکی از تیم هایی است که به جذب آزاد سرخیو آگوئرو می اندیشد.
کلو
5 اسفند 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + هجده =