اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز سوم آذر:

 1. روملو لوکاکو که در دیدار برابر تورینو دو گل به ثمر رساند در رتبه چهارمین گلزن برتر سال 2020 میلادی قرار گرفته است (29 گل). لواندوفسکی، رونالدو و هالند در رتبه های اول تا سوم هستند.
 2. به گزارش گاتزتا پس از اینکه لاتزیو هواپیمایی خرید و لوئیس آلبرتو اعلام کرد بجای چنین کاری بهتر بود دستمزد بازیکنان پرداخت شود اکنون رابطه بین این بازیکن و لوتیتو جالب نیست. یوونتوس، اینتر و اورتون وضعیت آلبرتو را زیرنظر دارند.
 3. منابع مختلف گزارش داده اند به زودی قرارداد الساندرو باستونی با اینتر تمدید می شود.
 4. به گزارش گاتزتا کریستین اریکسن که شب گذشته برای سومین بازی متوالی بازی نکرد به خروج از اینتر در ژانویه نزدیک شده است.
 5. به گزارش توتومرکاتو وب بروسیا دورتموند در ژانویه احتمالا برای جذب کریستین اریکسن تلاش خواهد کرد. دورتموند در تابستان نیز برای جذب او تلاش کرده بود اما اینتر به پیشنهاد قرضی این تیم پاسخ منفی داد.
 6. جانلوکا پالیوکا، دروازه بان سابق اینتر در مصاحبه با Sportal.it اعلام کرد السیو کرانیو، دروازه بان کالیاری با توجه به اینکه چند سال است در سری آ تجربه کار دارد و اکنون دروازه بان فوق العاده ای شده، برای دفاع از دروازه اینتر آماده است.
 7. به گزارش اسکای، استفانو سنسی به تمرینات گروهی اضافه شده و به زودی کونته می تواند از او استفاده کند.
 8. به گزارش La Nuova Sardegna، راجا ناینگولان همچنان انتخاب اول مدیران کالیاری برای تقویت تیمشان در ژانویه است. ممکن است در مذاکرات دو باشگاه نام السیو کرانیو، دروازه بان کالیاری وارد شود.
 9. به گزارش فابریتزیو رومانو فقط جدایی اریکسن احتمالا باعث می شود اینتر در ژانویه هافبک جدیدی به خدمت بگیرد. جدایی اریکسن با پیشنهادی مهم یا با یک معاوضه همسطح، راه را برای ورود هافبکی جدید به تیم کونته باز می کند.
 10. به گزارش مارکا، علاوه بر فده والورده و سرخیو راموس، کریم بنزما نیز به دلیل مصدومیت نمی تواند در بازی با اینتر، رئال مادرید را همراهی کند. لوکا یوویچ نیز به ویروس کرونا مبتلاست. وضعیت حضور کاسمیرو و ادر میلیتائو، دو بازیکنی که اخیرا ویروس کرونا را شکست داده اند نیز به زودی مشخص می شود.
 11. ایجنت خوان موسو، دروازه بان اودینزه به اف سی اینترنیوز اعلام کرد به طور مستقیم با مدیران اینتر صحبت نکرده اما از طریق واسطه ها و افراد نزدیک به اینتر متوجه شده نراتزوری واقعا این گلر آرژانتینی را تحسین می کند.
کلو
3 آذر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =