اینتر دات آی آر _ اخبار کوتاه نقل و انتقالاتی روز 23 شهریور:

  1. هلاس ورونا برای ماراش کومبولا حداقل 30 میلیون یورو می خواهد و اینتر فعلا نسبت به سایر تیم ها در موقعیت بهتری قرار دارد(گاتزتا).
  2. اتلتیکو مادرید به بروزوویچ علاقه دارد و اینتر در صورت اقدام باشگاه اسپانیایی دو راه در مقابل دارد. اگر اتلتیکو مادرید با پول نقد جلو بیاید که احتمالش کمتر است، آنگاه پول بدست آمده برای جذب کانته صرف می شود. راه دوم نیز که احتمالش بیشتر است این است که با توجه به شرایط مالی اتلتیکو مادرید، معاوضه بروزوویچ با توماس پارتی در دستور کار قرار بگیرد(کوریره دلا اسپورت).
  3. زنیت روسیه به ماتیاس وسینو، هافبک اینتر علاقه دارد. پیشنهادات احتمالی برای کریستین اریکسن نیز بررسی خواهند شد. واگیانیدیس، آگومه و اسپوزیتو نیز بازیکنانی هستند که اینتر می خواهد آنها را قرض دهد و ماریو، کاندروا و رانوکیا نیز در لیست فروش هستند(توتو اسپورت).
  4. احتمال نهایی شدن انتقال دیگو گودین به کالیاری در 48 ساعت آینده وجود دارد (کوریره دلا اسپورت).
  5. ژائو ماریو دوران خود در اینتر را پایان یافته می بیند و باشگاه هایی در اسپانیا و زنیت روسیه پرس و جوهایی در مورد او انجام داده اند (کوریره دلا اسپورت).
  6. پس از جذب آرتور ویدال، اینتر روی جذب مارکوس آلونسو از چلسی متمرکز خواهد شد اما باید در ابتدا دالبرت جدا شود(کوریره دلا سرا).
  7. جنوا با ساسولو برای جذب ادواردو گولدانیگا به توافق رسید و این شاید باعث شود آنها از جذب رانوکیا منصرف شوند (گاتزتا).
  8. ایوان پریشیچ برای فصل بعد شماره 14 که شماره ناینگولان در اینتر بود را انتخاب کرده و شاید شماره 44 او را نیز ناینگولان انتخاب کند. این ممکن است نشانه ای باشد که احتمال ماندن هر دو در اینتر وجود خواهد داشت هرچند آنها باید در تمرینات تا دو هفته آینده کونته را متقاعد کنند (گاتزتا).
  9. اینتر در نظر دارد برای جذب توماس پارتی، مارسلو بروزوویچ و ایوان پریشیچ را به اتلتیکو مادرید پیشنهاد دهد (توتو اسپورت).
کلو
23 شهریور 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − ده =