اینتر دات آی آر _ پنج خبر کوتاه نقل و انتقالاتی از برنامه پنجشنبه شب دی مارتزیو:

  1. برای انتقال آرتورو ویدال به اینتر فقط بحث زمان مطرح است. اینتر با هافبک شیلیایی بارسلونا به توافق رسیده و دو باشگاه در حال کار هستند تا انتقال او به ایتالیا هرچه سریعتر انجام شود.
  2. اینتر به متئو دارمیان قول داده تا او را جذب کند. این مدافع ایتالیایی در تابستان 2019 فقط به خاطر قولی که اینتر به او داده بود حاضر شده به پارما برود. برای دارمیان قراردادی 4 ساله آماده است.
  3. اینتر به جذب انگولو کانته علاقه مند است اما بدون کسب درآمدی مهم از طریق فروش ها شانسی برای جذب او ندارد. چلسی برای کانته 70-80 میلیون یورو می خواهد و حاضر نیست بازیکنی را در معامله بپذیرد.
  4. کالیاری پرس و جوهایی در مورد شدنی بودن انتقال دیگو گودین که در برنامه های کونته جایی ندارد انجام داده است. او در سال 5.8 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند که این رقم برای کالیاری بالا محسوب می شود در نتیجه این باشگاه بدون مشارکت نراتزوری در پرداخت دستمزد ها نمی تواند او را جذب کند.
  5. وضعیت مالی همه باشگاه ها بخاطر شیوع ویروس کرونا خوب نیست. همه مدیران باشگاه های ایتالیا به دی مارتزیو اعلام کرده اند امکان فروش بازیکنان مازاد وجود ندارد زیرا هیچ باشگاهی توان خرید ندارد.
کلو
10 سپتامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.