اینتر دات آی آر _ کونته و ماروتا می خواهند تعداد ایتالیایی های تیم را بیشتر کنند.

از پاریس نشانه ای وجود نداشته که پی اس جی می خواهد قرارداد قرضی الساندرو فلورنتزی را به دائمی تبدیل کند و بنابراین اینتر به خاطر علاقه آنتونیو کونته و جوزپه ماروتا به این بازیکن می تواند وارد عمل شود. بند خرید برای باشگاه فرانسوی 9 میلیون یورو است اما آنها تاکنون نه با آاس رم و نه با این بازیکن ایتالیایی تماسی جهت ابراز تمایلشان برای خرید نداشته اند. آنتونیو کونته قبلا با فلورنتزی در تیم ملی ایتالیا کار کرده که رابطه خوب آنها با هم می تواند تعیین کننده باشد و نباید فراموش کرد که ماروتا نیز در زمان مدیریتش در یووه او را می خواست.

اینتر تاکنون قدم های ابتدایی را برداشته و تماس های تلفنی با فلورنتزی برقرار کرده است. قرارداد او با رم تا 2023 اعتبار دارد و قیمتش نیز نباید اختلافی با 9 میلیون یورویی که بین رم و پی اس جی توافق شده بود داشته باشد؛ رقمی مناسب برای اینتر که با توجه به شرایط موجود بودجه بالایی ندارد. فلورنتزی برای 3-5-2 بازیکنی ایده آل است و حتی در مواقع نیاز می تواند در خط میانی (هافبک متزالا) هم بازی کند.

امرسون پالمیری بازیکن محبوب کونته نیز گزینه دیگر اینتر محسوب می شود. نراتزوری در تابستان گذشته نیز تلاشی هایی برای جذب او انجام داد که نتیجه ای در پی نداشت. اکنون با توجه به خداحافظی اشلی یانگ و همچنین ایده نه چندان ملموس بازگشت فدریکو دیمارکو، سرمایه گذاری در پست وینگ بک چپ تقریباً اجباری خواهد بود. امرسون به دنبال ترک چلسی است و حتی تغییر مربی نیز باعث نشده او بتواند زیاد بازی کند. اینتر می خواهد هسته اصلی تیم خود را ایتالیایی کند و علاقه به فلورنتزی و پالمیری در همین راستاست.

منبع: گاتزتا 

morteza babaei
27 فروردین 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 13 =