اینتر دات آی آر _ اینتر در تابستان 2021 احتمالا یک دروازه بان جذب می کند.

قرارداد سمیر هندانوویچ تا 2022 معتبر است و از فصل بعد احتمالا دروازه بانی در اینتر خواهد بود تا هر دو به صورت چرخشی در درون دروازه قرار بگیرند. تا تابستان زمان مناسبی باقی مانده تا اینتر ارزیابی های لازم را انجام دهد.

در صدر لیست اینتر نام خوان موسو، دروازه بان آرژانتینی اودینزه دیده می شود. اینتر چند ماه قبل نیز به دنبال جذب موسو بود اما قیمت 30 میلیون یورویی او باعث شد نراتزوری فعلا دست نگه دارد.

مارکو سیلوستری، دروازه بان هلاس ورونا که در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته نیز یکی دیگر از گزینه های تحت ارزیابی اینتر است. این دروازه بان 29 ساله تا 2022 با هلاس ورونا قرارداد دارد و بنابراین در تابستان آینده می تواند گزینه ای مناسب از نظر قیمت باشد (دستمزد سالانه او در ورونا نیز فقط 400 هزار یورو است).

الکس مرت، دروازه بان ایتالیایی ناپولی نیز گزینه دیگر است. قرارداد این گلر متولد 1997 تا 2025 با پارتنوپی اعتبار دارد و با توجه به اینکه نیمکت نشین اوسپیناست و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، در نتیجه باید در مورد او منتظر تحولات بود.

در بین گزینه های خارج از سری آ، آندره اونانا، دروازه بان کامرونی آژاکس مورد توجه اینتر قرار گرفته است. این دورازه بان متولد 1996 تنها تا 2022 با باشگاه هلندی قرارداد دارد و نراتزوری با نمایندگان او رابطه ای خوب دارد.

منبع: اف سی اینتر نیوز

کلو
24 آبان 1399

1 دیدگاه در “اینتر در جستجوی جانشین هندانوویچ؛ نام 4 گزینه ارزیابی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 7 =