اینتر دات آی آر _ کونته حاضر نشد در مورد آینده راجا ناینگولان صحبت کند.

صحبت های آنتونیو کونته قبل از دیدار معوقه برابر بنونتو را می خوانید:

انتظار یک بازی سخت از همه جنبه ها برابر تیمی را داریم که فصل فوق العاده ای را در سری بی پشت سر گذاشت. فیلیپو اینزاگی، مربی آنها فردی است که سال ها هم تیمی من بود و ما در کنار هم، در لحظات مهمی سهیم بودیم و او نیز مثل من معتاد فوتبال است. برای پیپو به خاطر آنچه که سال گذشته انجام داد و همچنین به خاطر شروعی که در این فصل داشت خوشحالم. بنونتو در بازی قبلی خود در حالی که در 20 دقیقه اول دو گل از سمپدوریا دریافت کرد، از خود شخصیت نشان داد و ثابت کرد یک تیم است. ما باید مراقب و متمرکز باشیم.
در مقایسه با فصل قبل برخی بازیکنان جدا شده اند و برخی دیگر نیز یا جذب شده اند و یا با اتمام قرارداد قرضی شان بازگشته اند. با در نظر گرفتن مصدومیت های فصل قبل به ویژه سنسی و یا حتی بارلا و گالیاردینی، از نظر تعداد نفرات در خط میانی محافظت شده تر هستیم و گزینه های بیشتری در اختیار داریم. فکر می کنم این موضوع اهمیت دارد زیرا در انتهای فصل قبل، بازی های زیاد و فشرده ای انجام دادیم و قرار است یک فصل غیر عادی را نیز در پیش داشته باشیم. بنابراین امیدوارم در ادامه، بازیکنانم را مثل زمان حال در دسترس داشته باشم. این مدیران هستند که باید به سوالات نقل و انتقالاتی پاسخ دهند. همه مربیان دوست دارند هرچه سریعتر پنجره نقل و انتقالات بسته شود زیرا تا زمانی که پنجره باز است اخبار و شایعات چه درست و چه غلط، می توانند آرامش بازیکنان که به ثبات نیاز دارند را تحت تاثیر قرار دهند. مدیران کار خود را به بهترین وجه انجام خواهند داد. ماندن یا رفتن راجا ناینگولان؟ اشاره کردم که این مدیران هستند که مسئول پاسخگویی به این سوالات هستند.
از دیدار برابر فیورنتینا لذت بردم. آن مسابقه را دوست داشتم و آن را به شاگردانم نیز گفتم. در فاز هجومی فوتبال خوبی را بازی کردیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم. در زمانی که توپ را در اختیار نداشتیم در تحت فشار گذاشتن حریف خوب عمل کردیم. با این حال در صحنه های دریافت گل نامتعادل بودیم و این به دفاع ها یا هافبک ها بستگی ندارد. ما می دانیم که برای متعادل بودن باید با تعداد نفرات مشخصی به حمله و دفاع بپردازیم و سعی کنیم خود را غیر قابل پیشبینی تر نشان دهیم. این چیزی نیست که به دلیل غیبت کسی باشد و اجتناب ناپذیر است که باید در زمینه تعادل پیشرفت کنیم. دیدیم که تیم هایی عالی مثل منچسترسیتی یا بایرن مونیخ که با نفرات بالا حمله می کنند چند روز قبل 4 و 5 گل خوردند. اجتناب ناپذیر است که اگر می خواهید فوتبال تهاجمی بازی کنید، بیشتر ریسک می کنید. ما به ارائه فوتبال هجومی خود ادامه خواهیم داد اما در عقب زمین باید بیشتر مراقب باشیم. تیمی های زیادی وجود ندارند که مثل ما با دو مهاجم، یک هافبک هجومی و دو وینگر بازی می کنند. فصل قبل 113 گل به ثمر رساندیم و این نشان می دهد سیستم ما فواید زیادی دارد اما همانطور که گفتم باید در زمینه از دست ندادن توپ عملکرد خوبی داشته باشیم و در عقب زمین هوشیارتر کار کنیم.
کلو
۸ مهر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *