اینتر دات آی آر_ اگر تا ژانویه اوضاع اریکسن تغییری نکند او جدا خواهد شد.

به گزارش فابریتزیو رومانو فرضیه فروش کریستین اریکسن در ژانویه ممکن است به واقعیت تبدیل شود. این بازیکن دانمارکی که در بازی های ابتدایی این فصل توسط کونته مورد استفاده قرار میگرفت به ناگهان در دو بازی مهم مقابل رئال و آتالانتا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد و اکنون باید منتظر ماند و دید آیا در دو ماه باقی مانده تا بازار ژانویه اوضاع تغییر می کند یا نه.

اینتر در نقل و اتقالات قبلی به پیشنهادات قرضی هرتابرلین و دورتموند پاسخ منفی داد زیرا موضع ژانگ مشخص بود. او همانگونه که حاضر نشد ناینگولان را با فرمول انتقال قرضی به کالیاری بدهد در مورد اریکسن نیز همینگونه رفتار کرد.

اینتر در ژانویه 2021 نیز احتمالا فقط در صورت رسیدن پیشنهادات دائمی آنها را بررسی می کند اما سورپرایز را نباید رد کرد و حتی شاید معاوضه به صورت قرضی در دستور کار قرار بگیرد. اینتر در سال 2017 برای فروش جئوفری کندوگبیا که به دنبال جدایی بود، او را با کانسلو به صورت قرضی معاوضه کرد و از این فرمول جواب گرفت (والنسیا بند خرید را فعال کرد). آیا چنین فرصت هایی پیش خواهد آمد؟ در حال حاضر این فقط یک سناریو است و مذاکراتی در مورد اریکسن شروع نشده است. اما چیز مسلم این است که بین اینتر و کریستین اریکسن اوضاع اینگونه ادامه نخواهد یافت.

کلو
10 نوامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.