اینتر دات آی آر _ تاتنهام در حال ارزیابی این موضوع است که برای اشکرینیار پیشنهادی مهم بدهد یا گزینه خود برای تقویت خط دفاعی را تغییر دهد.

نیمکت نشینی میلان اشکرینیار مقابل فیورنتینا فقط یک دلیل داشت و آن هم مذاکرات در جریان با تاتنهام برای او بود. اینتر این بازیکن را در لیست مازاد خود قرار نداده و بنابراین او فقط با پیشنهادی مهم جدا خواهد شد. همانگونه که تاتنهام در ژانویه حاضر به دادن تخفیف برای اریکسن نشد و 27 میلیون یورو دریافت کرد اینتر نیز نمی خواهد در مورد مدافع اسلواک به اسپرز تخفیف بدهد و 60 میلیون یورو می خواهد. با این حال این احساس وجود دارد که معامله ممکن است با 50 میلیون یورو بعلاوه پاداش ها نهایی شود.

اگر پیشنهاد تاتنهام به این رقم نرسد او باقی می ماند. تاتنهام روبن دیاس از بنفیکا را نیز بعنوان آلترناتیو اشکرینیار درنظر داشت اما انتقال او به منچسترسیتی قطعی شده است. بنابراین مدیر تاتنهام که پس از حضور در شهر میلان به لندن بازگشته باید با مورینیو شرایط را ارزیابی کنند. آنها باید تصمیم بگیرند که روی اشکرینیار با قیمتی که اینتر می خواهد سرمایه گذاری کنند یا به سراغ گزینه دیگری بروند. کار در حال انجام است، اینتر شرایط را تعیین کرده و انتظار یک پیشنهاد را دارد. اگر اشکرینیار برود نیکولا میلنکوویچ گزینه ماروتا و آسیلیو خواهد بود. امید اینتر این است فیورنتینا رقمی کمتر از 40 میلیون یورو که در حال حاضر برای او می خواهد را درخواست کند در غیر این صورت کاباک از شالکه یا اسمالینگ از منچستریونایتد تبدیل به گزینه های جدی تری برای نراتزوری می شوند. برای جدایی اشکرینیار همه چیز به تاتنهام بستگی دارد. آنچه خواندید گزارشی است که فابریتزیو رومانو آن را منتشر کرده است.

کلو
6 مهر 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *