اینتر دات آی آر _ بی سی پارتنرز در حال بررسی های لازم به منظور خرید بخش یا تمامی از سهام اینتر است.

چهار منبع آگاه به خبرگزاری رویترز گفته اند که شرکت بی سی پارتنرز، یک شرکت سرمایه گذاری بریتانیایی مذاکرات برای خرید اینتر را آغاز کرده است. ارزیابی انجام شده از ارزش اینتر بیش از یک میلیارد یورو (1.2 میلیارد دلار) است و منبع اول به رویترز گفته خانواده ژانگ می خواهند 40 درصد از سهام اینتر که 500 میلیون یورو ارزیابی شده را به فروش برسانند. این منبع همچنین گفته خانواده ژانگ می توانند سهام فروخته شده را در آینده خریداری کنند.

منبع دوم نیز به رویترز گفته بی سی پارتنرز به خرید اقلیت یا اکثریت سهام اینتر علاقه دارد. مطالعه دقیق تمام جنبه های این سرمایه گذاری بالقوه در دست انجام است اما این بررسی ها تازه به نیمه راه رسیده است. منبع سوم نیز به رویترز گفته بی سی پارتنرز کل سهام اینتر را می خواهد. با توجه به وضعیت مالی باشگاه ها پس از شیوع کرونا، مالکان اینتر به دنبال تزریق سرمایه به باشگاه خود هستند چراکه ضرر نراتزوری 102 میلیون یورو بوده است. جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی اینتر نیز روز گذشته احتمال فروش باشگاه را رد نکرده بود.

گاتزتا نیز گزارش داده ارزش اینتر حدود 800 میلیون یورو تخمین زده می شود و بی سی پارتنرز تنها شرکت علاقه مند به خرید اینتر نیست. گلدمن ساکس (شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی) که به مالکان اینتر نزدیک است به وضعیت رسیدگی می کند. هدف خانواده ژانگ تامین و بازپرداخت اوراق قرضه به ارزش 375 میلیون یورو است؛ اوراقی که در انتهای سال آینده میلادی منقضی می شود.

کلو
25 دی 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 3 =