اینتر دات آی آر _ ماروتا می گوید ژانگ بازیکنی را مجبور به کاهش دستمزد نکرده است.

ماروتا در مورد آینده کونته، کاهش دستمزد و اجبار به فروش بازیکن به اسکای گفت:

همه چیز از دیدار ژانگ با بازیکنان آغاز شد. او وضعیتی که فوتبال در حال تجربه کردن آن است را توضیح داد و بازیکنان را از موقعیت حساسی که باشگاه در آن قرار دارد آگاه کرد اما او کسی را مجبور به کاهش دستمزد نکرد. این به بازیکنان بستگی دارد که با وجدان خود تصمیم بگیرند اما ما به تمام قراردادهایی که با بازیکنان خود داریم احترام خواهیم گذاشت. ما برای بازیکنانی که در این فصل شادی فوق العاده ای به باشگاه هدیه داده اند، احترام زیادی قائلیم. اینتر همیشه در معرض توجه زیادی قرار دارد و رسانه ها حتی اگر باشگاه های دیگر نیز مشکلات مشابهی داشته باشند، مشکلات در اینتر را بزرگتر از چیزی که هست نشان می دهند.
آینده کونته؟ هم به عنوان یک مدیر و هم به عنوان یک شخص، امیدوارم که کونته بماند. در دو فصلی که فوتبال تحت تأثیر همه گیری کرونا قرار گرفته او کمک کرد تا یک دوره جدید در این باشگاه آغاز شود. اگر کاری را که کونته در دو سال گذشته انجام داده در نظر بگیریم، ما در فصل اول حضور او در سری آ دوم شدیم و به فینال لیگ اروپا رسیدیم و سپس در فصل دوم حضورش، در فاصله چند بازی تا پایان لیگ، اسکودتو را بدست آوردیم. امید این است که ما بتوانیم با وجود همه مشکلات با این مربی ادامه دهیم.
فروش بازیکن؟ در حال حاضر درست ترین کار این است که تا پایان فصل از قهرمانی کسب شده لذت ببریم. سپس باشگاه هرچه لازم باشد را اعلام می کند و به تمام سوالات پاسخ می دهد. در انتهای فصل است که همه باشگاه ها می نشینند و با نگاه به بودجه و پروژه خود، برای آینده برنامه ریزی می کنند و ما نیز در زمان مناسب این کار را خواهیم کرد. می خواهم روشن کنم که ما در شرایط فجیعی که باعث شود همه کارهایی که تاکنون انجام شده را [با فروش بازیکن] از بین ببریم، قرار نداریم. می توانیم در مورد آینده خوشبین باشیم.
morteza babaei
23 اردیبهشت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 18 =