اینتر دات آی آر _ توافق شخصی بین حکیمی و پی اس جی.

به گزارش محمد بوحفصی مذاکرات بین اینتر و پاری سن ژرمن برای اشرف حکیمی خوب پیش می رود و دو باشگاه به توافق نزدیک هستند. حکیمی با پی اس جی به توافق شخصی رسیده چراکه نسبت به پروژه آنها متقاعد شده است. با این حال بایرن مونیخ نیز به حکیمی علاقه ای جدی دارد و در حال مذاکراتی به منظور جذب اوست.

جانلوکا دی مارتزیو نیز گزارش داده اینتر با احتساب پاداش ها 80 میلیون یورو برای حکیمی می خواهد و به پیشنهاد 60 میلیون یورویی که گاتزتا از آن صحبت کرده پاسخ منفی می دهد. علاوه بر پی اس جی، چلسی و بایرن مونیخ نیز به حکیمی علاقه دارند که این می تواند شانس جدایی او تا 30 روز آینده را بالاتر ببرد.

گاتزتا می گوید اگر حکیمی جدا شود الساندرو فلورنزی که با اتمام قرارداد قرضی اش در پی اس جی به آاس رم باز می گردد، گزینه اصلی نراتزوری است اما دی مارتزیو می گوید در صورت جدایی حکیمی گزینه اصلی اینتر امرسون رویال خواهد بود. مدافع راست برزیلی متعلق به بارسلونا است اما در بتیس بازی می کند و بین 20 تا 25 میلیون یورو قیمت دارد.

همچنین گاتزتا گزارش داده فقط جزئیاتی باقی مانده تا انتقال 60 میلیون یورویی حکیمی به پاری سن ژرمن نهایی شود اما همانطور که گفته شد دی مارتزیو گفته اینتر بیشتر می خواهد.

morteza babaei
8 خرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =