اینتر دات آی آر _ کونته حاضر نشد به طور مستقیم در مورد عملکرد اریکسن در بازی با کالیاری صحبت کند.

پس از بازی اینتر مقابل کالیاری کونته به DAZN گفت:

بچه ها شایسته ستایش و تمجید هستند، ما در حال ارائه بازی خوبی بودیم و در نیمه اول موقعیت های زیادی ایجاد کردیم، اما یک گل عقب افتادیم که این شرایط می توانست روی آرامش تیم تأثیرگذار باشد اما شاگردانم واکنش خوبی نشان دادند.
ترس از عدم گلزنی در بازی به مانند مسابقه چهارشنبه شب با شاختار؟ یک مربی اگر تیمش فرصت های گلزنی ایجاد نکند باید نگران شود و اینتر در هر بازی موقعیت های زیادی خلق می کند. وقتی شما موقعیت های زیادی خلق می کنید و به دلیل عدم دقت یا درخشش دروازه بان حریف به اندازه کافی از آن ها استفاده نمی کنید طبیعی است بازیکنان کمی مضطرب می شوند. کرانیو مرد بی چون و چرای مسابقه بود و دروازه بان شاختار نیز چهارشنبه شب واکنش های خوبی انجام داد. با این حال امروز شاگردانم نشان دادند که به دنبال پیروزی به هر قیمتی بوده اند. باید به این مسیر ادامه دهیم.
عملکرد اریکسن؟ من عملکرد همه را ارزیابی می کنم و دوست ندارم در مورد بازیکن خاصی صحبت کنم. عملکرد کلی بخاطر آنچه ایجاد کردیم و به خاطر واکنش ما در برابر تیمی که قرار گرفتن برابرش سخت است، مثبت بود. دو جنبه در مورد این بازی وجود دارد، اولین مورد این است که ما بر اساس آنچه رویش در طول هفته کار کرده بودیم، موقعیت های گل زیادی ایجاد کردیم اما نتوانستیم از همه آنها نهایت استفاده را ببریم. سپس عزم راسخ بچه ها پس از دریافت گل. گاهی باید دل را به دریا زد. ما از دو تساوی بدون گل مقابل شاختار که برایمان گران تمام شد و از لیگ قهرمانان حذفمان کرد، نا امید بودیم و تحت چنین شرایطی امروز تغییر دادن نتیجه ای که بر خلاف جریان بازی رخ داده بود (نتیجه ناعادلانه) ساده نبود.

وقتی کار در برابر کالیاری سخت شد کونته شروع به تعویض هایی کرد و سیستم را به چهار دفاعه تغییر داد. از او سوال شد آیا این پلن B او بوده؟

پلن B ؟ من در مورد پلن B شوخی کردم. پلن B این است که سعی کنید اوضاع را با تعویض ها متحول کنید و هر مربی با تعویض هایش در طول بازی آن را نشان می دهد. بعضی اوقات باید تیم را تهاجمی تر و گاهی دفاعی تر کنید. همانطور که همیشه می گویم، باید همه بازیکنان برای انجام تغییرات در دسترس باشند. بعضی از آنها ممکن است مصدوم باشند، یا آماده نباشند و یا فقط برای گرم کردن نیمکت روی آن بنشینند. درک میکنم که بیشتر اوقات قضاوت ها از بیرون است اما از داخل نمی توانند چیز زیادی بگویند .
بارلا بهترین بازیکن زمین؟ بارلا یک فوتبالیست جوان با ویژگی های مهم است. او برای کنترل تمام انرژی که دارد باید منضبط تر باشد. او آنقدر انرژی دارد که تمایل دارد کمی بیش از حد سر و صدا کند. نیکولو دو سال پیش در کالیاری بازی می کرد، اکنون در حال پیشرفت است. این بازیکنان می توانند به بازیکنان برتر تبدیل شوند، ما باید با آنها كار كنیم و سعی كنیم سطح توقعات از آنها را بالا ببریم و آنها را به بازیكنانی تبدیل كنیم كه اثری برجای بگذارند. شما فقط با قهرمانی، این اثر را از خود می گذارید. اینتر مدعی واقعی اسکودتو؟ مواردی وجود دارد که باید به روشی عینی در نظر گرفت، از خارج شما چیزهای واقعی را نمی بینید. هم مدیران و هم من از همه سختی هایی که در ابتدای فصل داشتیم آگاه بودیم. ما می دانستیم که شرایط بهینه ای وجود نخواهد داشت، آنها را پذیرفتیم و به اشتراک گذاشتیم، می دانستیم که ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد. ما پیش می رویم، امیدواریم که چیزهایی را بهبود ببخشیم. برخی از بازیکنان می توانند جدا شوند تا وقت بیشتری برای بازی داشته باشند. در این صورت ما ممکن است از نظر تعداد نفرات در هر پست کاهش پیدا کنیم (عمق ترکیب کم تر شود)، اما کارآمد تر و کاربردی تر خواهیم شد.
کلو
13 دسامبر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.