Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_url in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_mping in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2

Notice: Undefined index: link_content in /home/interir/domains/inter.ir/public_html/index.php on line 2
“در نبود کونته صدای او در مغز بازیکنان می پیچد؛ اریکسن…” – هواداران ایرانی اینتر

اینتر دات آی آر _کریستین استلینی، کمک مربی اینتر از عملکرد کریستین اریکسن رضایت داشت.

کریستین استلینی، دستیار آنتونیو کونته پس از بازی اینتر مقابل بنونتو با DAZN مصاحبه ای انجام داد. از او ابتدا در مورد الکسیس سانچز که در آستانه معاوضه با ادین ژکو قرار داشت و امشب یک پاس گل نیز برای لوکاکو فراهم کرد سوال شد:

به کل تیم تبریک می گویم. با توجه به برنامه فشرده بازی ها از همه بازیکنانی که در اختیار داریم استفاده می کنیم و همه بازیکنان واکنش مثبتی داشتند. خوشحالیم که همه بازیکنان می دانند هنگام فراخوانده شدن، باید چه کاری انجام دهند. سانچز؟ من با بازار نقل و انتقالات سر و کار ندارم و نمی توانم چیزی در این مورد بگویم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما از الکسیس سانچز به مانند سایر بازیکنانمان راضی هستیم و از داشتن آنها خوشحالیم. همه بازیکنان به دنبال این هستند که به اهدافمان برسیم و همه چیز به نگرش آنها در کار کردن بستگی دارد. نگرش آنها عالی است و این باعث رضایت ما می شود.

کریستین اریکسن؟

امشب عملکرد اریکسن را بسیار دوست داشتم، زیرا به سرعت با نقش جدید خود در حال سازگار شدن است. این پست به هوش تاکتیکی زیادی احتیاج دارد. او تمام هفته سخت کار و تلاش می کند و از فرصت های خود نهایت استفاده را می برد. اریسکن از هوش خود برای انجام بازی های خوب مثل مسابقه امشب استفاده می کند و با توجه به پست جدیدش که به آن عادت نداشته، روی حرکات دفاعی تمرکز کرده است. امشب او کارش را خوب انجام داد و انتظار داریم با بازی های بیشتر به پیشرفت ادامه دهد. اریکسن در دوران حرفه ای خود تقریباً همه نقش های خط میانی را پوشش داده و بازیکنان سطح بالایی مثل او به سرعت با هر شرایطی سازگار می شوند.
اینتر تنها تیمی که دو مهاجم دو رقمی در تعداد گل دارد؟ تیم در قرار دادن آنها در شرایط مناسب برای گلزنی مهارت دارد. لوکاکو، لاوتارو و سانچز بسیار خوب کار می کنند و توانایی زیادی در تمرکز روی آنچه از آنها خواسته می شود دارند. بیشترین رضایت ما این است که کل گروه به درستی دستورالعملهای تاکتیکی ما را انجام می دهند.

پریشیچ قبل از بازی گفته بود نبودن کونته کنار زمین و توصیه ها و فریاد های مداوم او عجیب است؟

بازیکنان حتی بدون کونته به خوبی می دانند که چه رویکردی باید داشته باشند و آگاهند که در تمام مدت بازی باید کارشان دوام داشته باشد. کونته نبود اما بازیکنان آنقدر صدای او را شنیده اند که احتمالا امشب هم این حس را داشته اند که صدای او در مغزشان می پیچید!
کلو
11 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =