اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 12 فروردین:

  1. به گزارش منابع مختلف مثل گاتزتا، نتیجه تست کرونای استفان دی فرای منفی شده است. اکنون فقط منفی شدن تست دی آمبروزیو مانده است.
  2. میلان و اینتر اعلام کردند جریمه های اعمال شده برای زلاتان ابراهیموویچ و روملو لوکاکو (به دلیل درگیری در دربی دلامادونینا) که هنوز مبلغش مشخص نیست به خیریه اختصاص داده می شود.
  3. به گزارش دنیله لونگو، بارسلونا در تابستان قبل برای جذب استفانو سنسی پرس و جوهایی انجام داده بود اما این علاقه به جایی نرسید. اینتر هنوز به توانایی های سنسی اعتقاد دارد. گل شب گذشته او برای تیم ملی ایتالیا می تواند نقطه عطفی برایش باشد. گاتزتا نیز گزارش داده سنسی آماده است برای باقی مانده فصل به اینتر کمک مهمی کند و برای اسکودتو مفید باشد.
  4. به گزارش اف سی اینتر نیوز، اینتر شاید اتین کینکو، مدافع فرانسوی و جوان تیم پریماورای خود را در فصل بعد به یکی از تیمهای دسته پایین ایتالیا یا تیمی در خارج از این کشور قرض دهد.
  5. به گزارش گاتزتا دلااسپورت ایوان پریشیچ با جا افتادن در ترکیب 352 کونته، به مانند حکیمی که در سمت راست بازیکنی مهم است، در سمت چپ اهمیت پیدا کرده است. پریشیچ در هر بازی میانگین 1.04 موقعیت گل ایجاد می کند که بالاتر از رقم میانیگن 0.75 لیگ است.
  6. به گزارش گاتزتا دلا اسپورت با وجود بهبود پیدا کردن فرم ایوان پریشیچ، احتمال جدایی او در تابستان وجود دارد چراکه قراردادش فقط تا انتهای فصل آینده معتبر است. با این حال این احتمال نیز وجود دارد که پریشیچ فصل بعد هم باقی بماند و سپس به صورت آزاد جدا شود. احتمال تمدید قرارداد در صورت تداوم بازی های خوب نیز وجود دارد. پیش بینی اینکه اینتر کدام یک از این سه گزینه در مورد آینده پریشیچ را انتخاب می کند دشوار است.
  7. به گزارش تلگراف میتلند نایلز، در تابستان از آرسنال جدا می شود (اکنون قرضی در وست بروموویچ حضور دارد) بنابراین آرسنال می خواهد یک مدافع راست جذب کند. اشرف حکیمی یکی از گزینه های توپچی های لندن خواهد بود.
  8. شب قبل مشخص شد 4 تن از اعضای تیم ملی ایتالیا به ویروس کرونا مبتلا شده اند. امروز نیز تست کرونای بونوچی مثبت شد. به گزارش منابع مختلف اینتر نگران سلامتی سنسی، بارلا و باستونی سه ملی پوش خود در اردوی آتزوری بوده اما تست های اولیه (با روش سریع) نشان داده آنها به این ویروس مبتلا نشده اند. به همین دلیل آنها امروز در کمپ اینتر به تمرینات انفرادی مشغول شدند. با این حال نتایج آزمایشات مولکولی از این سه بازیکن که به زودی مشخص می شود مهم تر است.
  9. به گزارش کالچومرکاتو، اینتر به دنبال جذب یک هافبک برای نیمکت نشینی بروزوویچ است و یکی از گزینه ها کوپماینرز کاپیتان 23 ساله آ زد آلکمار هلند به شمار می رود. ایجنت کوپماینرز نیز در مصاحبه ای علاقه اینتر را تایید کرده است. اینتر قبل از اقدام باید وضعیت مالی خود را بسنجد.
  10. ایجنت والنتینو لاتسارو به اف سی اینتر 1908 گفت هنوز صحبتی با مدیران اینتر یا گلادباخ در مورد آینده وجود نداشته اما انتخاب اول او بازگشت به اینتر خواهد بود. ایجنت لاتسارو همچنین گفت کونته می تواند به مانند کاری که با پریشیچ کرد، موکلش را نیز متحول کند.
مرتضی بابایی
2 آوریل 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.