اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز پنجشنبه 26 فروردین:

  1. به گزارش موندو دپورتیوو، تیم های بارسلونا، اینتر و لیون به جذب عیسی ماندی، مدافع آخر الجزایری و 29 ساله بتیس که در پایان فصل بازیکن آزاد می شود علاقه دارند.
  2. به گزارش گاتزتا آرتورو ویدال به صورت رایگان از بارسلونا به اینتر آمد و طبق توافق دو باشگاه اگر نراتزوری تا 2022 حداقل یک قهرمانی به دست آورد، باید به بارسا مبلغی به عنوان پاداش پرداخت کند. اینتر در انتهای فصل در مورد این هافبک شیلیایی که در فصل بعد دستمزدش به 6.5 میلیون یورو بعلاوه پاداش افزایش پیدا می کند تصمیم گیری می کند. مارسی، فلامینگو و گالاتاسارای که قبلا پرس و جوهایی انجام داده بودند منتظر ارزیابی نراتزوری می مانند.
  3. به گزارش فابریتزیو رومانو، اینتر قصد فروش اشرف حکیمی را ندارد و جذب او برای آرسنال با توجه به این موضع اینتر و همچنین قیمت و دستمزد خالص او (4.5 میلیون یورو در فصل) بسیار پیچیده است.
  4. نیکولاس تالیافیکو، مدافع چپ آرژانتینی به توتو مرکاتو گفت لینک شدن نامش به اینتر باورنکردنی است اما در حال حاضر روی آژاکس متمرکز است. او همچنین گفت دوست دارد روزی در ایتالیا بازی کند و خاویر زانتی نیز الگویش بوده است.
  5. الساندرو باستونی به مدیاست گفت اینتر در مسیر خوبی است و به اسکودتو نزدیک شده اما کل تیم هر هفته برای قطعی شدن اسکودتو از نظر ریاضی باید بجنگند تا شادی را به طرفداران هدیه دهند. او همچنین گفت در ابتدای حضورش در اینتر فکر نمی کرد بلافاصله فیکس شود اما کونته به او اعتماد کرد.
  6. روبرتو مانچینی امروز در یک کنفرانس خبری اعلام کرد شباهت های زیادی بین اینتر تحت هدایت او (دوره اول حضورش) و اینتر کونته وجود دارد. مانچینی گفت او نیز وقتی به اینتر آمد که این تیم مدت ها قهرمان نشده بود. مانچو گفت در آن زمان تیم سخت کار کرد و کوپا ایتالیا و سپس اسکودتو را فتح کرد و سپس اینتر تیمی شد که همه قهرمانی ها را جشن گرفت (سه گانه با مورینیو). مانچینی همچنین گفت اینتر باشگاه با پرستیژی است که اکنون تیم خوبی دارد و در حال ثابت کردن این موضوع است که کار مداوم و با جدیت، منجر به نتیجه می شود. به همین دلیل اینتر باید سرمشقی باشد.
  7. به گزارش نسخه آنلاین دیلی میل، واتفورد می خواهد اشلی یانگ بازیکن سابقش را در انتهای فصل به صورت آزاد جذب کند. واتفورد در رده دوم چمپیونشیپ قرار گرفته و شانس خوبی برای صعود به لیگ برتر دارد.
  8. متئو دارمیان به اینتر تی وی اعلام کرد کولاروف و هندانوویچ رهبران رختکن اینتر هستند. دارمیان همچنین گفت لائوتارو مارتینز فردی است که موزیک پلی می کند و اکثر موزیک هایش لاتین هستند. دارمیان همچنین گفت در آینده خودش را یک مربی نمی بیند اما هیچگاه نباید گفت هرگز.
  9. به گزارش گاتزتا ایوان پریشیچ به تمرینات گروهی اضافه شده و احتمالا می تواند در مسابقه با ناپولی بازی کند. اما ویدال و کولاروف به تمرینات انفرادی ادامه داده اند.
  10. میلان اشکرینیار در مصاحبه با اسکای اعلام کرد بازیکنان اینتر طبق دستور کونته به محاسبات برای قهرمانی نمی پردازند. او گفت هرچه قهرمانی زودتر قطعی شود بهتر است اما اینتر بازی به بازی پیش می رود. مدافع اسلواک همچنین گفت حذف از لیگ قهرمانان بازیکنان اینتر را متحد تر کرده است. اشکرینیار در پایان نیز اعلام کرد انتظار نداشت که اینتر در هشت بازی مانده به انتهای فصل 11 امتیاز اختلاف ایجاد کند اما کار تیم در یک سال و نیم اخیر در حال نتیجه دادن است.
مرتضی بابایی
۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *