اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 27 بهمن:

 1. داریان مالس، مهاجم 19 ساله و سوئیسی که در تابستان قبل با 4 میلیون یورو توسط اینتر از لوزرن سوئیس خریداری شده بود، قرارداد قرضی اش با جنوا فسخ شد و رسما تا انتهای فصل به صورت قرضی به بازل پیوست.
 2.  CIES (مرکز بین المللی مطالعات فوتبال) قهرمان های 5 لیگ معتبر در فصل جاری را پیش بینی کرد. پیش بینی آنها از سری آ قهرمانی اینتر بوده است.
 3. خوان موسو، دروازه بان آرژانتینی اودینزه در مصاحبه با اوله اعلام کرد مطرح شدن نامش برای انتقال به رم و اینتر، موضوعی است که باعث افزایش انگیزه اش می شود. موسو در مورد نزدیک شدن به اینتر در تابستان قبل نیز گفت می دانست که دو سال از قرارداد هندانوویچ باقی مانده اما شاید از نظر باشگاه اینتر، زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در پست دروازه بان نبوده است.
 4. دنیله آدانی، مدافع سابق اینتر به اسکای گفت فدریکو دی مارکو می توانست ترکیب اینتر را کامل کند زیرا او وینگ بک مدرنی محسوب می شود. گفتنی است دی مارکو به صورت قرضی و با حق خرید 4.5 میلیون یورویی به ورونا پیوسته و اینتر بند بازخرید 6 میلیون یورویی او را در اختیار دارد.
 5. مارکو ماتراتزی در مصاحبه با گاتزتا اعلام کرد اینتر شایسته حضور در صدر جدول سری آ است و برای فتح اسکودتو ساخته شده است. او همچنین گفت کونته پس از درگیری با آنیلی و همچنین خوشحالی اش پس از گل سوم اینتر به لاتزیو در حال تبدیل شدن به یک اینتریستا است.
 6. یورگن کلینزمان مهاجم سابق اینتر اعلام کرد روملو لوکاکو در میان 5 مهاجم برتر دنیا قرار دارد و سبکش خاص است.
 7. به گزارش کالچوفینانتزا، مالکان اینتر و شرکت بی سی پارتنرز مشتاق هستند تا 10 روز آینده مذاکرات را به نتیجه برسانند. طرفین به مذاکره ادامه می دهند تا ببینند آیا می توانند اختلاف مالی موجود بین عرضه و تقاضا را حل کنند یا نه. ژانگ ترجیح می دهد به طور کامل اینتر را نفروشد و در این باشگاه باقی بماند.
 8. داوید سوازو مهاجم سابق اینتر به توتومرکاتو وب اعلام کرد هر مربی دوست دارد ترکیب فعلی که آنتونیو کونته در نراتزوری دارد را در اختیار داشته باشد.
 9. ارنستو پائولیلو مدیر اجرایی سابق اینتر به توتومرکاتو وب گفت اگر وضعیت در چین (قوانین دولتی برای خارج کردن سرمایه) تغییر نکند، خانواده ژانگ به ناچار باید اینتر را به فروش برسانند.
 10. به گزارش موندو دپورتیوو، والنسیا قبل از جذب قرضی پاتریک کوترونه در ژانویه، به آندره آ پینامونتی علاقه داشت اما انتقال نهایی نشد. این باشگاه اسپانیایی برای تابستان همچنان به پینامونتی علاقه مند باقی می ماند.
 11. به گزارش اف سی اینتر نیوز، بایرن مونیخ، مارسی، ویارئال و لیون به لوسیان آگومه، هافبک اینتر که به اسپتزیا قرض داده شده علاقه دارند. با توجه به مشکلات مالی ، در صورت رسیدن یک پیشنهاد جذاب شاید اینتر او را به فروش برساند.
 12. به گزارش گاتزتا و اسکای، دادستان های فدراسیون فوتبال ایتالیا امروز در کمپ آپیانو جنتیله حاضر شدند و سوالاتی از لوکاکو در مورد درگیری اش با ابراهیموویچ پرسیدند. کاپلینی، وکیل اینتر نیز در جلسه حاضر بوده است. چند روز طول می کشد تا پرونده به نتیجه برسد اما این دو مهاجم در دربی روز یکشنبه حاضر خواهند بود.
کلو
28 بهمن 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 2 =