اینتر دات آی آر _ کونته می گوید در آینده دوست دارد دوباره در انگلستان مربیگری کند.

آنتونیو کونته با تلگراف مصاحبه مفصلی داشته که بخش های مربوط به اینتر را می خوانید:

در مورد لوکاکو:

پس از اتمام اولین فصل حضورم در چلسی، ویرجیل فن دایک و روملو لوکاکو را درخواست کردم و این دو بسیار نزدیک بودند. ما هر روز در تماس بودیم و همیشه میگفتم که با جذب این دو بازیکن می توانیم چلسی را 30 درصد ارتقا دهیم. حیف شد که این دو خرید نهایی نشد زیرا لوکاکو در اینتر من ، در حال نشان دادن این موضوع است که ایده من درست بود. همچنین فن دایک نیز در لیورپول نشان داده که ایده من مناسب چلسی بود. مطمئنا اگر می توانستیم لوکاکو را برای چلسی جذب کنیم داستان او متفاوت میشد (اشاره به اینکه اگر لوکاکو به چلسی می آمد درخشان ظاهر می شد و به مانند حضور در منچستر مورد انتقاد قرار نمیگرفت). روملو یک بازیکن باورنکردنی است و جای زیادی برای پیشرفت دارد. پس از گذشتن یک سال از حضور در اینتر، لوکاکو پیشرفت زیادی داشته زیرا بازیکنی است که می خواهد یاد بگیرد و من نیز اعتقاد دارم یک معلم هستم. اما او می تواند به پیشرفت خود ادامه دهد تا به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شود.

در مورد پروژه اش در اینتر:

صادقانه بگویم که به نظرم فصل قبل در اینتر کاری باورنکردنی انجام دادیم زیرا فصل را در یک امتیازی یووه به پایان بردیم و در نیمه نهایی کوپا ایتالیا بازی کردیم و به فینال لیگ اروپا رسیدیم. فکر می کنم فصلی فوق العاده بود. پروژه ما در اینتر تازه در آغاز راهش است و ما در حال ایجاد پایه و اساسی هستیم که به باشگاه این امکان را بدهد تا در سطوح بالا باقی بماند و رقابتی باشد تا برای به دست آوردن جام در طول هر فصل تلاش کند. می دانم كه انتظارات از من بسیار زیاد است و به همین دلیل ، در بسیاری از مواقع كه برنده نمی شویم انتقادات زیادی نسبت به خودم وجود دارد. اما از سوی دیگر داشتن این انتظارات از من معنی می دهد که مردم من را در شغلم فردی خوب و متبحر درنظر میگیرند. ایجاد یک پایه و اساس مهم و سپس قهرمانی اهمیت دارد. گاهی اوقات وارد یک باشگاه می شوید و می توانید کار باورنکردنی انجام دهید. این اتفاق برای من در یوونتوس و چلسی رخ داد. اما در اینتر، من 10 سال پس از آخرین قهرمانی باشگاه ، وارد شدم و وقتی یک تیم 10 سال برنده نشده بدان معنی است که مربی باید چیزهای بسیار زیادی را تغییر دهد و برای انجام این کار باید وقت داشته باشد.

در مورد بازگشت به لیگ برتر:

از قرارداد من با اینتر علاوه بر این فصل، یک فصل دیگر باقی مانده و یك پروژه را اینجا شروع كرده ام و صادقانه بگویم می خواهم این پروژه را ادامه دهم و سالها بمانم زیرا ما در حال ساخت پایه و اساس موفقیت های آینده هستیم. اما مطمئناً ، در آینده می خواهم به انگلیس برگردم تا تجربه دیگری داشته باشم ، زیرا از اقامتم در آنجا بسیار لذت بردم. هم من و هم خانواده ام دوست داریم به انگلستان بازگردیم زیرا ما تجربه ای باورنکردنی را در اینجا داشتیم و همچنان می خواهیم تجربه دیگری در انگلیس داشته باشیم.
کلو
۲۷ آبان ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *