اینتر دات آی آر _ نگاهی به اخبار کوتاه روز 11 اسفند ماه:

 1. ترونکتی، مدیر اجرایی پیرلی گفت این شرکت لاستیک سازی دیگر از سال آینده اسپانسر اصلی اینتر نخواهد بود و همکاری به شکل دیگری ادامه پیدا خواهد کرد.
 2. به گزارش دنیله لونگو اینتر در تابستان قبل پیشنهاد انتقال قرضی با حق خرید اختیاری که تحت شرایطی میتوانست به حق خرید اجباری تبدیل شود را برای جذب روبین گوزنس ارائه کرد اما آتالانتا متقاعد نشد.
 3. کوریره دلاسرا معتقد است تیمهای مدعی برای گرفتن صدر جدول سری آ از اینتر کار سختی دارند چراکه تیمهای کونته وقتی در صدر جدول فاصله می گیرند غیر قابل توقف می شوند. اینتر فوتبال با کیفیتی بازی می کند و کونته نیز مهارتهای خوبی در تهییج بازیکنانش دارد. همچنین بازیکنان اینتر که در طول دوران حرفه ای خود جامی کسب نکرده اند یا جام کمی کسب کرده اند اشتیاق و عزم زیادی برای قهرمانی دارند.
 4. به گزارش گاتزتا روملو لوکاکو در 24 بازی از این فصل در 24 گل از 60 گل اینتر تاثیر داشته (18 گل و 6 پاس گل) است و این یعنی نراتزوری با حضور او در ترکیب کارش را با برتری 1-0 شروع می کند (حضور او تضمین کننده گل های اینتر).
 5. به گزارش گاتزتا مثلث دفاعی اینتر یعنی باستونی، اشکرینیار و دی فرای آنچه را که برای تبدیل شدن به اسطوره های اینتر لازم است را دارند.
 6. به گزارش اسکای ایتالیا گروه SUNING به جستجو برای یافتن شریكی هستند كه بتواند نقدینگی را به اینتر تزریق و به این باشگاه كمك كند تا در پایان ماه مارچ مهلت های پرداختی (مثل قسط اشرف حکیمی) را رعایت کند. فروش اینتر به شرکتی دیگر نیز یک فرضیه محتمل است و شاید بی سی پارتنرز و خانواده ژانگ در نهایت در مورد اینتر به توافق برسند چراکه این شرکت انگلیسی همچنان به خرید اینتر علاقه دارد.
 7. فابیو کاپلو به اسکای اعلام کرد تکلیف سری آ مشخص شده و اینتر قهرمان خواهد شد. او گفت کونته از بازی اینتر مقابل ساسولو فهمید که باید تغییراتی ایجاد کند و با تغییر سبک بازی به سبک فصل قبل کار هوشمندانه ای انجام داد. کاپلو همچنین گفت نیکولو بارلا یکی از سه هافبک برتر اروپا است.
 8. یورگن کلینزمان به ESPN گفت به نظرش لوکاکو کاملا استحقاق این را دارد که احساس خاص بودن کند. کلینزمان می گوید لوکاکو به مانند گلش برابر جنوا می داند در چه زمانی هایی باید خودخواه باشد و ابراز امیدواری کرد او فرمش را حفظ کند و اینتر نیز قهرمان سری آ شود.
 9. به گزارش اف سی اینتر نیوز استفانو سنسی احتمالا برای بازی با پارما می تواند در دسترس کونته باشد.
 10. جوزپه برگومی اسطوره اینتر به اسکای گفت کریستین اریکسن اکنون در کارهای دفاعی بازیکن مفید تری شده و برای بازیسای اینتر نیز در حال تبدیل شدن به یک بازیکن مهم است. او همچنین گفت پریشیچ به دلیل فیزیکی تر بودن بازیکن مفید تری نسبت به یانگ در پست وینگ بک چپ است. برگومی در پایان نیز گفت با توجه به شناختش از محیط اینتر این باشگاه همیشه به یک مربی قوی مثل کونته نیاز دارد که رختکن را در کنترل خود دربیاورد.
 11. منبع چینی CGTN گزارش داد که تصمیم گروه SUNING برای متوقف کردن فعالیت های جیانگسو بخاطر تغییرات در قوانین لیگ چین و فشار های داخلی بوده و این تصمیم گرفته شده در مورد جیانگسو تاثیری در مالکیت اینتر نخواهد داشت. اسکای نیز گزارش داد این گروه چینی جیانگسو را دیگر بخشی از برنامه های استراتژیک خود درنظر نمی گرفت و طرفداران نراتزوری نباید نگران باشند زیرا اینتر برای چینی ها مهم است.
 12. به گزارش گاتزتا با وجود فروش رفتن 23 درصد از سهام Suning.com به دو شرکت دولتی چینی و همچنین توقف فعالیت های جیانگسو، استیون ژانگ به مدیران اینتر اطمینان داده که گروه پدرش همچنان به اینتر پایبند هستند.
 13. به گزارش برخی منابع فروش 23 درصد سهام SUNING.COM به دو شرکت دولتی چینی با حدود 1.9 میلیارد دلار باعث می شود حدود 15 درصد رقم (280 میلیون یورو) به هولدینگ SUNING (شرکت مادر) که مالک اینتر است برسد و این می تواند مشکل نقدینگی نراتزوری را نیز حل کند (اما آیا محدودیت های دولت چین اجازه می دهد پولی به ایتالیا بیاید؟).
کلو
2 مارس 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.