اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار روز گذشته مقابل جنوا که با برتری 3-0 نراتزوری همراه بود:

اینتر اکنون در 8 بازی در سری آ شکست ناپذیر است ( آخرین شکست برابر سمپدوریا بود). پیروزی برابر جنوا ششمین پیروزی اینتر در هفت بازی اخیر نیز محسوب می شود (آن یک بازی بدون برد تساوی برابر اودینزه است). همچنین اینتر با 3 گلی که روز گذشته توسط بازیکنان سابق منچستریونایتد به ثمر رساند، تعداد گل های زده خود را به 60 رساند تا همچنان بهترین خط حمله لیگ را داشته باشد.

اینتر با برتری مقابل جنوا موفق شد نهمین پیروزی متوالی خانگی خود را کسب کند. آخرین باری که اینتر حداقل 9 پیروزی متوالی خانگی کسب کرده بود به فصل 2010/11 باز می گردد. در آن زمان نراتزوری در 13 بازی متوالی خود در جوزپه مه آتزا پیروز شد (برد سیزدهم در ماه می 2011 به دست آمد).


اینتر توانست برای ششمین بازی متوالی مقابل جنوا و بدون اینکه دروازه اش باز شود این تیم را شکست دهد و این اتفاق برای اولین بار مقابل یک حریف مشخص است که رخ می دهد.


اینتر در هشت بازی متوالی برابر جنوا در جوزپه مه آتزا پیروز شده است (سری آ). قبل از این اینتر فقط بین ماه می 1956 تا فوریه 1965 به چنین موفقیتی برابر روسوبلو رسیده بود.


اینتر در هفت بازی گذشته (از بازی یووه تا جنوا) در سری آ فقط یک بار و در برابر لاتزیو (ضربه کاشته منحرف شده ساویچ) دروازه اش باز شده است. این در حالی است که قبل از بازی با یووه اینتر فقط 5 کلین شیت در 24 مسابقه انجام داده بود.


گل روز گذشته روملو لوکاکو 58 اُمین گل او برای نراتزوری بود. گلهای او از ابتدای رقابت های فصل 2019/20 سری آ تاکنون، 47 امتیاز برای اینتر به ارمغان آورده است.


روملو لوکاکو که در برابر بنونتو در ثانیه 28 گلزنی کرده بود در برابر جنوا نیز در ثانیه 32 گلزنی کرد. از سال 2004 که اپتا شروع به جمع آوری اطلاعات کرده گل روز گذشته لوکاکو دومین گل سریع اینتر در سری آ محسوب می شود. سریعترین گل تاریخ اینتر در سری آ در ثانیه 10 توسط جانفرانکو متئولی زده شده است (در بازی اینتر-چزنا در نوامبر 1988).


جنوا تیمی است که روملو لوکاکو بیشترین گل های خود را در برابر آنها به ثمر رسانده است. مهاجم بلژیکی 6 بار دروازه روسوبلو را باز کرده است.


گل اول اینتر برابر جنوا روی یک و دوی روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز زده شد. این دو بازیکن در 10 گل از 14 گل آخر اینتر در سری آ مشارکت داشته اند.


در سال 2021 روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز در بین بازیکنانی قرار دارند که بیشترین تاثیر را روی گل ها داشته اند (گل +پاس گل). 4 بازیکن برتر سری آ در سال 2021 از نظر تاثیرگذاری روی گل ها لوکاکو (11)، موریل (10). لائوتارو و رونالدو (هر کدام 9) بوده اند.


لائوتارو مارتینز در این فصل از سری آ آمار 13 گل و 5 پاس گل را از خود ثبت کرده است و این یعنی روی 18 گل تاثیر گذار بوده است. از نظر تاثیر گذاری او رکورد فصل قبل خود را شکسته و بهترین فصلش در سری آ را پشت سر می گذارد.

متئو دارمیان موفق شد دومین گل این فصل خود برای اینتر را به ثمر برساند (گل دیگر او برابر گلادباخ در لیگ قهرمانان بود). قبل از مسابقه دیروز، آخرین مرتبه ای که دارمیان در سری آ گل زده بود به جولای 2020 زمانی که در پارما حضور داشت باز می گشت (در زمین برشا). همچنین آخرین مرتبه ای که دارمیان در زمین تیمش بعنوان میزبان (در سری آ) گلزنی کرده بود به 26 آپریل 2015 باز میگشت (زمانی که در تورینو بود و 2-1 یوونتوس را شکست دادند).


الکسیس سانچز روز گذشته سومین گل خود در این فصل را به ثمر رساند (هر سه گل در سری آ). مهاجم شیلیایی فصل گذشته نیز پس از اینکه به عنوان بازیکن تعویضی مقابل جنوا به زمین رفت دروازه را باز کرد.

کلو
1 مارس 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.