اینتر دات آی آر _ نکات آماری منتشر شده توسط اینتر و اپتا از دیدار برابر فیورنتینا:

فلورانس

1.اینتر در 4 بازی متوالی خود مقابل یوونتوس، اودینزه، بنونتو و فیورنتینا دروازه خود را بسته نگه داشته است. آخرین مرتبه ای که نراتزوری در 4 بازی متوالی در سری آ کلین شیت کرده بود به انتهای فصل قبل (اول آگست 2020) باز می گشت که در آن جنوا، فیورنتینا، ناپولی و آتالانتا نتوانستند دروازه افعی ها را باز کنند.

2.آخرین مرتبه ای که اینتر در فلورانس مقابل فیورنتینا کلین شیت کرده بود به فصل 2011/12 باز می گردد (تساوی 0-0).

3.اینتر در فصل جاری موفق شد فیورنتینا را در هر دو دیدار رفت و برگشت در لیگ شکست دهد. قبل از این فصل آخرین مرتبه ای که نراتزوری ویولا را دبل کرده بود به فصل 2013/14 باز میگشت (دو پیروزی 2-1).

4.قبل از بازی دیشب، آخرین مرتبه ای که اینتر در فلورانس فیورنتینا را در سری آ شکست داده بود به فوریه 2014 باز میگشت (پالاسیو و ایکاردی برای اینتر و کوادرادو برای فیورنتینا گلزنی کردند) و حالا نراتزوری پس از 7 سال موفق به پیروزی در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شده است.

ایوان پریشیچ

5.ایوان پریشیچ شب گذشته در 191 اُمین بازی برای اینتر موفق به زدن چهل و سومین گل خود شد (39 گل در سری آ). وینگر کروات که از فصل 2011/12 (زمانی که از بروخه راهی دورتموند شد) در 5 لیگ معتبر اروپا بازی می کند، در مجموع 70 گل برای اینتر، دورتموند، بایرن مونیخ و وولفسبورگ در سری آ و بوندسلیگا به ثمر رسانده است. در 5 لیگ معتبر فقط 5 هافبک آمار یکسان و یا بهتری نسبت به پریشیچ از آن زمان دارند؛ فلورین تائون 85 گل، رائول گارسیا 84 گل، کوتینیو 71 گل، روبن 71 گل و دیمیتری پایت 70 گل.

6.ایوان پریشیچ شب گذشته سومین گل این فصل خود برای اینتر را به ثمر رساند (دو گل دیگر برابر پارما و رئال مادرید) و این گل توسط وینگر کروات در ورزشگاهی زده می شود که برای او خوش یُمن است. پریشیچ در استادیوم آرتمیو فرانکی دو گل دیگر در آپریل 2017 و فوریه 2019 نیز به ثمر رسانده بود و فیورنتینا پس از کیه وو اکنون دومین رقیب محبوب برای او محسوب می شود. پریشیچ 7 گل از 39 گل خود در سری آ را برابر کیه وو و 4 گل را نیز برابر فیورنتینا زده است. همچنین آرتمیو فرانکی ورزشگاهی است که پریشیچ بیشترین گل های خارج از خانه خود در سری آ را در آن به ثمر رسانده است.

7.قبل از بازی شب گذشته آخرین مرتبه ای که ایوان پریشیچ در یک بازی خارج از خانه در سری آ برای اینتر گلزنی کرده بود به آپریل 2019 و دیدار برابر فروزینونه باز می گشت (از روی نقطه پنالتی).

نیکولو بارلا

8.قبل از بازی شب گذشته، آخرین مرتبه ای که نیکولو بارلا از خارج از محوطه جریمه برای اینتر در سری آ گلزنی کرده بود به دیدار فصل قبل برابر هلاس ورونا باز می گشت. گل شب گذشته بارلا نهمین گل اینتر از روی کرنر بود و این یعنی اینتر حداقل 2 گل بیشتر از سایر تیم ها از این طریق به ثمر رسانده است (تیم دوم از نظر بیشترین گل از روی کرنر، 7 گل زده است).

9.نیکولو بارلا شب گذشته سومین گل خود در فصل جاری سری آ را به ثمر رساند. او همچنین در فصل جاری 5 پاس گل نیز داده است. از نظر فردی، فصل جاری بهترین فصل بارلا بوده است.

10.اینتر در این فصل از سری آ 21 بازی انجام داده که بارلا در همه آنها حضور داشته است. بارلا در 71 بازی خود برای اینتر آمار 7 گل زده را از خود ثبت کرده است. او همچنین آمار 11 گل و 14 پاس گل با لباس اینتر و کالیاری در سری آ را داشته است. بارلا و کیه زا دو هافبکی هستند که متولد 1997 به بعد محسوب می شوند و حداقل روی 25 گل تاثیر مستقیم داشته اند (همانطور که گفته شد بارلا 11 گل و 14 پاس گل).

حکیمی، لوکاکو و اشکرینیار

11.اشرف حکیمی در صحنه گل دوم اینتر که به پریشیچ پاس گل داد سرعت فوق العاده 33.5 کیلومتر در ساعت را از خود ثبت کرد. این چهارمین پاس گل حکیمی در فصل جاری سری آ بود (او 6 گل نیز زده است). حکیمی تنها مدافع در 5 لیگ معتبر اروپاست که حداقل روی 10 گل تاثیر مستقیم داشته است.

12.روملو لوکاکو شب گذشته برای پنجاهمین بار در سری آ از ابتدا در ترکیب اصلی اینتر قرار گرفت.

13.مسابقه شب گذشته پنجاهمین دیداری بود که میلان اشکرینیار در ترکیب حضور دارد و اینتر گلی دریافت نمی کند (در تمامی رقابتهای داخلی و اروپایی).

کلو
6 فوریه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.